Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet az exen túllépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az exen túllépni, mikor múlik a fájdalom?

Figyelt kérdés

Szeretnék új kapcsolatba belevágni, de még mindíg ő van előttem,állandóan feltörtek az emlékek.

Túl akarok lenni rajta,

Valami recept?



2020. febr. 4. 11:12
 1/6 anonim válasza:
51%
Tanuld meg rendesen leírni a fájdalmat..
2020. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idő, türelem és az illetővel kapcsolatos gondolatok kizárása
2020. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lett vége? Meddig tartott?
2020. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feldmár András a tudatallapotok szivárványaban azt írja, hogy egy új kapcsolatot akkor fogsz tudni kezdeni, ha az előzőt kihanyod.
2020. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja lett vége

2évig tartott, tudom nem sok.

40éves vagyok de én még soha nem szenvedtem így.

2020. febr. 4. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Házasságban éltél már? Élettársi viszonyban? Gyermeked nem született? Szerettél volna Édesanya/Édesapa lenni?


Szüleid egészségesek/élnek még? Tudnak legalább érzelmileg támogatni? Testvéred/testvéreid, unokatestvéreid?


Munkahelyeden milyen a légkör? Szeretsz-e bejárni oda, feltöltenek-e energiával a mindennapi tennivalóid? Hobbid, ami lekötne szabadidődben?


Régi osztálytársaid (még az általános iskolából, ha szívesen emlékszel vissza a régmúlt évekre?)


Osztálytalálkozót nem szerveznél szívesen egyszer? Emlékszel még régi nevekre az osztálynaplóból - amikor felolvasta a tanár a névsort feleltetésnél?


Ui: arra a kérdésre válaszolsz - és olyan sorrendben, amilyenben szeretnél - MEG FOGOD LÁTNI HOGY HAMAROSAN akár be is "vonzhatod" a párodat attól, hogy derűsebben látod a világot egy kicsit! :)

2020. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!