Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon a korona miatti karantén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a korona miatti karantén miatt sokan fognak szakítani?

Figyelt kérdés
Azért mert nem találkozhatnak vagy csak ritkábban mint idáig.
2020. márc. 25. 23:09
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2020. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki nem bírja ki, ők jobban is járnak.
2020. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én 1,5 éve nem láttam valakit és amikor újra találkoztunk, akkor úgy csapódtam bele a karjába, mint egy rakéta és úgy ölelt magához, mintha csak tegnap váltunk volna el. Mondjuk így is szakítottunk, bár együtt se voltunk soha igazán. De ami nem bír ki néhány hónap távollétet, azért nem is kár, az nem kölcsönös és nem szerelem.
2020. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag Kínában az ottani karantén hasonló következményei miatt (mondjuk ott tényleg SOHA nem mentek ki az utcára, nem úgy, mint itthon) rengeteg házaspár válik.
2020. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatoknak lőttek egy időre az biztos, legalábbis azoknak akik nem bírják ki 2-3 hónapig.
2020. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nem találkozás miatt fognak szakítani. Sokkal inkább azok a párok fognak akik össze lesznek zárva. Rengeteg pár van akiknek semmi keresnivalójuk egymás mellett, alibi kapcsolat van csak érzelmek nélkül, csomó problémával. Ezek el se viselik egymást pár napnál tovább. Sokkal inkább a már eleve szar kapcsolatok fognak tönkremenni amik eddig csak azért működtek mert nem kellett egymást néhány óránál tovább elviselni. Nem kellett semmit megoldani vagy megbeszélni mert némi ajtócsapkodás után el tudtak menekülni egymás elől.
2020. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de nem csak ezért, hanem amiatt is, mert az összezártság által felhozatalra kerülnek az addig a szőnyeg alá söpört dolgok. Kínában már most megemelkedett a válások száma.
2020. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az együtt élő, összezárt párok fognak szakítani. Egy távkapcsolat széthullására talán kisebb is az esély most, hiszen egyik fél sem találkozik másokkal, akik elcsábíthatnák.
2020. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet amúgy, hogy pont az összezártság miatt fogjál sokan kiidegelni egymást, de ja, a másikra is jó esély van.
2020. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Könnyű azoknak, akik a saját feleségüket szeretik:)
2020. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!