Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha több hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha több hónapja szakítottunk, de anyám még mindig írogat az exemnek?

Figyelt kérdés

9 évet voltam együtt az exbarátommal, de már többször szakítottunk ezidő alatt. Véglegesen decemberben szakítottam, el is költöztem tőle, már máshol lakok és már van új párkapcsolatom is. Exemnek szintén van barátnője, szeretője, jópár vasat a tűzben tart ahogy a közös ismerősöktől hallottam (a kapcsolat alatt szintén össze-vissza csalt).

De anyukám nem értem miért, pedig már megbeszéltem vele, hogy vége és hagyja békén az exem, de állandóan írkál neki... Olyan blődségek miatt hogy melyik boltban van épp akciós férfi boxer vagy akciós sonka, kisállatos videókat küldözget neki, stb. Az exem már akkor is utálta ezeket amikor együtt voltunk, anyumnak persze jópofizott, nekem meg panaszkodott, hogy minek küldi a f_szságokat neki anyám.

De igazából az aggaszt, hogy az exem felőlem is kérdezget és engem ez zavar, hogy anyám dalolva elmond neki rólam mindent.

Hogyan kellene megértetnem anyámmal, hogy hagyja békén az exem? Amikor már mondtam neki, akkor azt mondta, hogy de hát ők nincsenek rosszban, miért ne beszélgethetnének... Amikor már összevesztem vele, akkor meg azt mondja, hogy jó nem ír neki, de hát csak ír... Mit kezdjek vele?


2020. ápr. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de anyádnak elmentek otthonról. Nem igaz, hogy egy anya ennyire hülye legyen, hogy nem képes megérteni, hogy ezzel árt neked, a lányának... A legjobb, amit tehetsz, hogy teljes hírzárlatot vezetsz be vele szemben, így legalább nem tud pletykálni.
2020. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyuci is megvolt neki.
2020. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" A legjobb, amit tehetsz, hogy teljes hírzárlatot vezetsz be vele szemben, így legalább nem tud pletykálni."



Éppen ellenkezőleg!


Széttrollkodnám az egészet. Arról mesélnék anyucinak, hogy menyire jó pasi volt, hogy mennyit gondolsz rá... Aztán várnám a reakciókat :D


(presze az aktuális párod avasd be, nehogy vele legyen balhé :))

2020. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!