Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagál valaki ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál valaki ha az exe öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
2020. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz öngyilkos lenni?
2020. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Attól hogy az exem én egy kicsit szomorú lennék, hiszen ismertem az illetőt és szerettem is valamikor.
2020. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki magáért felel.
2020. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság viszonylag végleges állapot, nem láthatod a reakciót ráadásul értelmetlen is.
2020. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Megdobbennek, de nem foglalkoznek vele kulonosebben.
2020. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy meglepett. Mindig is el akarta dobni az életét, nem tudott és nem is akart a társadalom része lenni. Ennek ellenére természetesen nagyon sajnáltam, amikor megtudtam, hogy beváltotta a sokat hangoztatott ígéretét. Senki nem tudott rajta segíteni, bárhogyan is próbáltuk.
2020. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem tudok, és remélem, nem is fogok tudni erre a kérdésre egzakt választ adni. Nyilván függ attól, hogy mennyire régi kapcsolat. Most ha a középiskolai exem az lesz, természetesen sajnálnám, és mivel alapvetően életvidám természet volt, némiképp meg is lepődnék, de mivel hosszú ideje gyakorlatilag semmilyen kapcsolat nincs köztünk, nem feltételezem, hogy elkezdenék pszichológushoz járni, annyira megviselne. Ha egy frissebb kapcsolatról van szó, ne adj isten, ha mondjuk szakítok valakivel és rá pár hétre öngyilkos lesz... Ebbe tényleg inkább bele se gondolnék. Valószínűleg tönkretenne lelkileg.
2020. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos gyászolnék magamban egy kicsit, mintha egy kollégám halna meg, de az élet menne ugyanúgy tovább...
2020. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szomorú lesz, de majd kiheveri

Az is lehet, hogy megkönnyebbül


De a lényeg az, hogy az öngyilkos sose tudja meg, hogy mi lesz a reakció.


Azt mondom neked, hogyha igazán azt szeretnéd, hogy az exed szomorú legyen, azt mutatós neki, hogy mennyire boldog vagy nélküle és kicsit sem számít ő neked

2020. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!