Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy pasi azért szakít a barátnőjével, mert a nő kijelenti, hogy pár év múlva babát szeretne? Ilyentől "megijedhet" egy férfi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nálam a pár hónap volt a határidő. Én erre még nem álltam készen, viszont neki ketyegett a biológiai órája, nem tudott várni. Nem tartottam jónak, hogy ebben a helyzetben húzzam az idejét és így csökkentsem az esélyeit, ezért szakítottam.


F

2020. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy létezik. Mondjuk én soha nem akarok gyereket szóval nálam végképp szakító ok, de azt is megértem ha valaki még szeretne élni jópár évet mielőtt eldob mindent hogy gyereket neveljen, főleg ha az illető még huszas évei elején jár vagy 18-19 éves
2020. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tizenéves korról beszélek, de ha valaki komoly kapcsolatot szeretne akkor kb a 3.-4. randin érdemes erről - ha burkoltan is- beszélni.ú

A gyerekkérdés a legfontosabb egy párkapcsolatban. Ha erről nagyon eltérő és határozott véleménye van a feleknek nem érdemes továbbvinni a szálat.


Igen, elképzelhető,hogy ettől akár a nő, akár a férfi megrémül ha a másik teljesen más elképzeléssel áll elő mint amit Ő szeretne.

2020. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Leírtam már sokszor, de mindig lepontoztak.


A legtöbb férfi SOHA nem akar gyereket!

2020. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Nem mondanám, h megijed, de biztosan van olyan is. Egyszerűen nem akar, vagy nem akkor akar, vagy nem tőled. Ennyi a történet.
2020. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordul. Nem is olyan ritka!
2020. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megijed, csak mások a tervei. Ennyi
2020. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
4-es, azért pontoznak le, mert hülyeséget írsz. Nő vagyok, nem akarok gyereket, és bárcsak igaz lenne, hogy a legtöbb férfi nem akar gyereket, de a többség akar.
2020. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Én olyan 32-35 évesen szeretnék majd gyereket. Én egy nőtől nem várom el, hogy úgy legyen anya, hogy már benne van a karrierben (ha tőlem fiatalabb lesz 5-8 évvel a gyerekeim anyja, akkor bele tud kezdeni egy komoly karrierbe miután visszamegy dolgozni), én viszont szeretnék addigra egy stabil karriert hogy meg tudjunk élni egy fizuból amíg otthon van gyesen/gyeden.


Szóval igen, nekem ez gondot jelentene ha azt mondaná a párom, hogy pár év múlva akar gyereket, mert az már nagyon itt van.

26/F

2020. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem beszélni kell erről mielőtt még nagyon komoly lenne a párkapcsolat. Ha valaki tudja magáról hogy nem akar gyereket, akkor azt elsőre tisztázza, ne évek múlva derüljön ki, mert az elég igazságtalan a másik féllel szemben. Szerintem nem kellene egy kapcsolatban odáig eljutni, hogy emiatt szakítsanak. Tisztázni kell az elején, és akkor nem kell osszejonni sem.
2020. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!