Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után boldogabb, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után boldogabb, mint amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk. Közös megegyezés volt, már nem volt meg a vonzalom kettőnk között. 5 évet voltunk együtt, 4 évet együtt éltünk. Egy munkahelyen dolgozunk, így szinte minden nap látom. Nagyon sokat változott, új frizura, új ruhák, új külső. Elkezdett sportolni. Ami meglepő, hogy rengeteget mosolyog a munkahelyen, ami eddig nem volt. Rendszeresen jár különböző programokra, házi buliba stb. Amit a közösségi médián mutat is. Ami eddig nem volt jellemző rá. Inkább azaz otthon ülős típus volt. Olyan felszabadult, és boldog. Én megbánta a szakítást, nem tudom elfelejteni. Sajnos ő beszélni sem akar vele, folyamatosan kerül. Arra is gondoltam már, hogy van valakije, azért ilyen boldog.
2020. jún. 2. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Fogadd el, hogy boldog nélküled. Nem ok nélkül mentetek szét.

Keress magadnak te is elfoglaltságot.

2020. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Elhiszem rossz érzés, de örülj neki, hogy boldog. Lehet rád is rádférne egy kis változás. Ha meg kerül akkor engedd el. Tudom könnyű mondani, de attól
2020. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Így van boldogabb nélküled.


Megesik, de biztos nehéz elfogadnod. Szerintem te is tegyél úgy mint ő.

2020. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen, és biztosan nehéz és rosszul esik ezt látnod, de fogadd el, hogy nyilván nem volt boldog a kapcsolatban veled. Ezt látva hátha neked is könnyebb lesz túllépned rajta, ő azt csinálja, amitől jól érzi magát, amit szeretne, itt az ideje, hogy te is foglalkozz többet magaddal.
2020. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eredeti válasza:
Ha rossz volt a kapcsolat, akkor egyedül természetes, hogy boldogabb lesz. Szakítás után rengeteg új lehetőség adódik. Kezdve attól, hogy nem kell a másikhoz igazodni, igazi szabadság jön létre.
2020. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!