Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak az öngyilkosságg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az öngyilkossággal fenyegetőző exemmel?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottunk. Ennek az egyik oka a sok közül, hogy már a kapcsolatunk alatt is rendszeresen fenyegetett öngyilkossággal amikor neki valami nem tetszett. Én tisztában vagyok vele, hogy aki meg akarja magát ölni az megteszi és nem mondogatja és már rég megtehette volna ha komolyan gondolná, de ezt már nem bírom tovább. Írkál folyamatosan, egyszer azt, hogy jó embernek tart és bármikor fordulhatok hozzá, máskor meg, hogy feküdjünk le, és amikor jön az elutasítás akkor bekattan és fenyeget meg szid. Mindig ő ír, nem én. Nemrég vesztette el a szüleit, ezért nem tartom megoldásnak a letiltást, mert ha ne adj Isten tényleg segítségre van szüksége... most felnőtt emberként hívjam ra a rendőrséget, hogy megtanulja, hogy súlya van annak amivel dobálózik? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

2020. jún. 12. 20:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam vele erről sokat beszélni, azt is elmondtam neki, hogy ez nekem mekkora lelki teher, de erre meg az a válasza, hogy csak magamat féltem...
2020. jún. 12. 20:10
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Semmit!


Úgy sem teszi meg, csak csicskítani akar téged.

2020. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Szólsz a szüleinek róla. És a többit rájuk hagyod. Ennél többet nem lehet tenni, mint rokonait beavatni vagy barátait akik közel állnak hozza, hogy mivel fenyeget téged.

26N

2020. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most mondta, hogy a szülei eltávoztak közülünk.
2020. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Fura. Általában a nők szoktak ilyet mondani, nem komolyan. Ha a hapsi mondta, akkor nem tudom hogy komolyan mondja-e.
2020. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
99%
Szólj egy közeli rokonának, barátjának vagy hasonló, hozzá közel álló személynek. Remélhetőleg észhez térítik majd.
2020. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Ja, amúgy hogyan ír rád? Azaz mi a rákért nincs letiltva és letörölve mindenhonnan?
2020. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
?iért foglalkozol vele? Állok helyette rendelkezésedre.
2020. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Látod a gyíkon is a sok lúzer csak dugni akar. De választ nem adnak. Szerintem egy darabig engedd neki hogy megdugjon, hogy fokozatosan szokjon le rólad.
2020. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért nincs letiltva, mert nemrég vesztette el a szüleit, azon kívül is sok rossz történt vele, és ha komoly baj van akkor legyen kihez fordulnia. Az a baj, hogy nem sok mindenki van akinek szólhatnék, hogy beszéljen a fejével. Van egy lassan felnőtt fia akivel közeli kapcsolatot ápol, de szerintem már ellenem beszélte azóta.
2020. jún. 12. 20:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!