Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha 3 hónappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 3 hónappal a szakítás után is pocsékul vagyok mentálisan?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt egy nálam 10 évvel idősebb férfival, akibe évek óta szerelmes voltam, de csak 7 hónapig voltunk együtt. Én 23 éves vagyok, még sosem voltam ennyire szerelmes senkibe, illetve nem is volt eddig túl sok barátom. Mindketten elrontottuk, aztán egyszer csak elhagyott másért, mert nem volt belém szerelmes. Tudom, én voltam a hülye, hogy nem vettem észre, hogy nem szeret, de sajnos-ismétlem- teljesen elvakított ez a dolog, kifordultam önmagamból, amit a családom és a barátaim is észrevettek. Azóta voltak jobb és rosszabb napjaim, de többnyire kivagyok, sírógörcseim vannak és az önbizalmam 0-n. Sajnos ez így nem mehet tovább, mert épp most felvételizek egy külföldi egyetemre és el fogom szúrni. Nem tudom, mit tegyek..normális ez 3 hónap után? Már rég túl kenne lenni rajta, de halálosan szeretem és nem bírom elviselni, hogy mással van. Már sajnos öngyilkosságra is gondoltam, de tudom, hogy nem megoldás, de nem bírom így túlélni a napokat.
2020. jún. 16. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Normalis, az elso nagy szerelmemnel1, 5 evbe telt fel evet elfelejteni, a masodiknal mar "csak" 10 honap alatt hevertem ki az egy eves kapcsolatot, szoval egyre konnyebb lesz.

Masik nagy kozhely, de igaz, hogy az ido segit egyedul. Harom honap meg nem olyan sok. Kitartast!

2020. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Töröljed a közös képeket, üzenetváltásokat. Tiltsad le facebookon, hogy ne lássad a bejegyzéseit. Ezek után koncentráljál a tanulásra.

Amit érzel, idővel enyhülni fog. Ezt nem lehet elsietni, de a fentiekkel segíthetsz magadon.

2020. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És teszel valamit annak érdekében,hogy tovább lépj? Rohadt nagy közhely,hogy az idő mindent megold. Francokat. Ha nem foglalkozol azzal,hogy jobban legyél és nem teszel érte tudatosan,akkor soha nem leszel jobban. Ezért van ennyi megkeseredett ember,mert mindannyian az idő mulasatol várjak a fájdalom enyhülését. Menj szórakozni,legyél barátokkal,tanulj nyelveket,kezdj új hobbiba,utazgass....ezer és egy dolog van,ami jobb kedvre derítene. Hidd el,tudom miről beszélek. Első kapcsolaton három és fel évig tartott,azzal,hogy tudatosan dolgoztam a tovább lépéssel kb 3 hónap alatt kész voltam a következő kapcsolatomra.

21N

2020. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálok tullenni, közben csinálom a dolgomat. De az a baj, hogy közben úgy meg is alazott, amitől eléggé roncsolódott az onkepem. Kulsomet, szexuális teljesitmenyemet, szemelyisegemet is porba tiporta a szavaival.
2020. jún. 17. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélni erről, írj nyugodtan privit. Nagyon nehéz lehet neked ez a helyzet.


23/l

2020. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!