Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után tögtön barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után tögtön barátság?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy sokan tették fel ezt a kérdést, de a tapasztalataitokra lennék kíváncsi!


Szakítás után normális ha azonnal barátok lesztek és beszélgettek..stb?


Foleg ha az egyik fél még lehet érez valamit?


Működött nektek?



2020. júl. 3. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Működött, de dugtunk továbbra is.
2020. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokban múlik mindkét félen.

Nekem két tapasztalatom is van ebben a témában.

Az első ilyen próbálkozás először nem volt egyszerű, mivel még akkor görcsösen ragaszkodni szerettem volna az akkori illetőhöz, de pár hónap után már nagyon könnyen ment a baráti viszony megtartása, de eléggé megritkultak a beszélgetések.

A mostani annyiban másabb, hogy itt ténylegesen megmaradt a napi szintű kommunikáció, ugyanúgy érdeklődünk a másik iránt, fontosak vagyunk egymásnak. Nem a legegyszerűbb az érzést kezelni, hogy az én oldalamról ez még több mint csak barátság, de sokat szamit, hogy meg tudom vele beszélni amit érzek, így hogy nem magamban dolgozom fel, sokat segít az elfogadásban, és abban hogy könnyebben kezeljem az egészet.

2020. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél túllépni rajta és mást találni idővel, akkor rossz ötlet, mert így soha nem szabadulsz meg tőle, és soha nem fogsz megismerkedni egy normális emberrel.


Az baromság, hogy....amíg nincs más addig legyen ez...nem lesz! Így ha így maradsz akkor nem lesz más.


Ha nem akarsz új kapcsolatot nem akarsz egyenlőre mással megismerkedni akkor jó lesz de ez dugás marad majd.


De egy biztos, ha csalódtál vagy szereted , és jajj ő életem nagy szerelme és bla bla bla, akkor így k**úrvára nehezen lépsz túl rajta minden esetben. Aztán egyszer csak majd ő talál mást te meg rácseszel. És menni fog a brühü brühü.-

2020. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a sajátomat tudom muszáj, hogy működjön mert van 1 közös kislányunk.
2020. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!