Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakított velem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem a volt barátom, de nem akárhogy és azóta úgy érzem nem bírok élni nélküle miatt tegyek?

Figyelt kérdés

Utóbbi 4 napban kicsit elhanyagolt a számítógépes játék miatt. Beismerte és belátta. Utána engesztelésül elakart volna vinni étterembe. Ma lett volna csak tegnap szakított. Hétvégén kirándulás terveztük.

Tegnap délután ültünk a kanapén és mondta hogy szeret, kötődik hozzám de nem tudja mit tegyen. Nem érzi azt a szerelmet, amit az elején érzett. Március óta már érezte gyengén hogy van valami ami nem jó. Egyszer már kiakart dobni, de akkor megbeszéltük a dolgokat és ideig óráig minden jó volt szerinte aztán újra jöttek elő a gondok.

Azt mondta nem nagyon nevettünk, nem mentünk semerre. Egyrészt a vírus miatt másrészt mikor sétálni szerettem volna a környéken azt mondta hogy mindent látott már. De a héten már tervezte a fentebb írt programokat is.

Gépezett, egy játékot játszott amihez este 7től kötelezően odaült 10ig, és a héten ez vasárnapig tartott volna. Ezzel nem volt bajom, de az utóbbi 4 napban akkor is csinálta amikor hazament munkából.

Tegnap mkor pakoltam, mert együtt éltünk akkor nem tudta mit tegyen. Szeret, kötődik hozzám de már valami nem oylan és nem tudta mi legyen. Először azt mondta olyat érdemlek aki azt az energiát és szerelmet amit én teszek a kapcsolatba viszonozni is tudja majd meg jobbat érdemlek. Utána az anyjával beszélt telefonon az anyja i sírt mert megszerettek engem közbe a srác is sírt hogy nem tudja mit tegyen lehet csak időre van szüksége. Nekem is mondta utána sírva hogy nem lehetne az hogy nem vinne haza és vissza csinálnánk ezt az egészet? Utána megölelt szorosan, sírt. A kocsiban már nem akart velem beszélni, meg mondta hogy lehet az lenne jó ha tiszta lappal kezdenénk új életet. Utána mondtam hogy a telefonomban instagramon is vannak emlékek amikre mondta töröljem ki lesz rá időm. Mondtam neki hogy nekünk a programozás hogy nem volt az volt a baj ami most lehetett volna.

Segített kipakolni és a végén megölelt és mondta hogy holnap jön, elhozza a maradék Ott felejtett ruhámat és beszélünk egy csendes helyen. Nem is értem miért ölelt meg. Látszott rajta hogy sírt volna majdnem. Próbáltam vele este beszélni de egy szavakkal válaszolt és úgy köszönt el hogy jó éjt.


Szeretném ha visszakapnám de nem tudom mennyi esélyem van erre. Jelenleg romokban az életem. Mindent elölről kell kezdeni. 1 éve éltünk együtt, szeptemberben lett volna az hogy 2 éve együtt vagyunk.


2020. júl. 9. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem érzi azt a szerelmet"

Ha 2 év után már nem szerelmes az nem túl jó..

Illetve ha 1 év együtt éles után már gondok vannak szintén.. Mi lenne később?


Gondold el 5 vagy 10 év után milyen rossz lenne, ugyanis gondold át mi lenne a vége ennek egyszer

Inkább most akkor.

2020. júl. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Voltam en is igy, stresszes munkam volt, enis jatekokba menekultem, az exnek nem tetszett... O tanitoneni volt, 2 kor mar otthon volt minden nap es logatta a labat. Neki mindig mehetneke volt, en meg orvendtem ha otthon lehettem egy kicsit nyugalomba.


Van az ugy hogy nem illenek ossze az emberek, de nem felteltenul csak ez szamit. Most egy kevesbe sztresszes helyen dolgozok, es egy csomó programra eljarok, mintha teljesen megvaltozott volna az eletem amiota nem zombikent esek be az ajton delutan.


Ki tudja, nalatok is hasonlo a gond, egy kapcsolatba sok mindent meg kell beszelni, es sok mindenen keresztul kell menni. Lehet te ugy erzed elhanyagol, lehet neki meg a toke tele van azzal hogy egy perc nyugta nincs mert folyton rekletsz.

2020. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Dehogynem, te is ugyanúgy fogsz tudni élni a barátod nélkül mint mindenki más.

Nem fogsz belehalni.


Mint megannyi milliárd ember te is túlesel ezen az egészen.


Aztán szépen reggelente felkelsz, kimész wc-re, megmosakszol, reggelizel, felöltözöl , elmész dolgozni, pénzt keresel, ebédelsz, hazamész, vásárolsz, beszélgetsz más emberekkel, idővel elkezdesz ismerkedni, ha beteg leszel elmész orvoshoz kapsz antibiotikumot, vagy lehet, hogy orvoshoz sem kell menned....ha nem vagy lusta esetleg sportolsz is valamit.

Itt a nyár, elmehetsz strandra. Odafigyelsz az egészségedre, vigyázol, hogy ne hízz el, ne legyen magas a vérnyomásod.

2020. júl. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
A szerelem idővel elmúlik..
2020. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!