Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztalatok pazichologusrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok pazichologusrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos jópár hónap van már a hátam mögött szakítás óta, mostanában kezdem jobban erezni magam, de most sem az igazi. Úgy érzem, hogy most már csak egy ragaszkodás van az exem fele, abszolút mem valódi érzelmek. Viszont előbbi nagyon rányomja a bélyeget mindenre.

Más fiúknál is ereztem, hogy sokkal jobban ragaszkodom hozzajuk, miközben az eszemmel pontosan tudtam, hogy ok nem hozzam valóak, épp ezért teljesen érthetetlen számomra ez az állandó ragaszkodás.


Mielőtt félreértenetek dolgozom, sportolok, sokat vagyok társaságban is, épp ezért ijeszto számomra, hogy belül mennyire nem vagyok rendben.


Valószínűleg ez a bizonytalanság és önértékelési probléma nem a szakításra vezethető vissza, az maximum egy olyan helyzet volt, ami felerősítette mindezt. Viszont az teny, hogy azóta nem találom a helyem. Mindig is elég celorientalt lany voltam, és most minden motivaciomat elvesztettem. Sokszor vagyok gyenge, sirhatnekom van, és fontos lenne, hogy ezekről mind beszélni tudjak valakivel.


A kérdésem az lenne, hogy aki szakítás után vagy bármikor is járt pszichologusnal segített-e neki? A feldolgozásban vagy egyáltalán az onismeretben?


Köszönöm


2020. júl. 15. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segít, az a szakmája. Nyilván azonban olyat kell választani aki foglalkozik kapcsolatokkal es komfortosan érzed magad vele.
2020. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!