Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Szakítás után, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítás után, ha osszejottetek exetekkel, akkor mikent viselekdtetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal szakitottam, mert ugy láttam ezt szeretné, amikor feljott mi legyen velünk.


Eltelt egy nap és én meggonsoltam magam, mert szeretem és nem akarom hogy vége legyen.


Felkeresett, hogy athozza a cuccaim. Amikor eljott megkertem hogy maradjon es beszeljunk. Maradt en szinte konyorogtem, sot... Felhoztam az erveket miert kene együtt lennunk. O azt mondta szeret, de nem megy.


Elozmeny:sok vita volt es a szakitas is csúnya vitas volt.


Azóta par nap telt el es viszonylag surun ir. De csak azert, hogy segitsen nekem.

Most allamvizsgazok es magatol irogat segitseget. Nem is kerem, de magatol teszi.


Tudom hogy ez annyit jelenthet, hogy unatkozik, kotodik meg, meg esetleg szán engem.


Szerintetek ennek tenyleg vege?

En nem szeretnem, de mar megtettem mindent, o meg makacs es sose jonne o.



2020. júl. 16. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ez tipikus esete lehet annak, hogy megvárta azt, hogy te mondd ki a szakitast, ne neki kelljen...
2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el ezt már szerintem, írásból ítélve ez a szakítás már nagyon érett régóta. Az meg hogy segíteni akar és tudni rólad azt ne értsd félre.
2020. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!