Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni tippek? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni tippek? Teljesen össze vagyok törve és nem bírom.Tényleg most nem hiányoznak a rossz indulatú emberek véleménye.Tudom hogy sok ember könnyen átmegy egy szakításon de én nem tudok egyszerűen.

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kell keresni valami olyan hobbit ami kikapcsolt. Én pl elmentek bicajtúrázni, ez mellett belevetettem magam a házfelújításba, főzőcskézésbe.

45F

2020. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ki magadból, gondolj arra, ami rossz volt, ne azon ábrándozz, ami jó.

Foglald el magad. Szervezz programot a barátokkal, sportolj, keress otthoni teendőket.

2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Mások sajnálkozása, és együttérzése még jobban meg fog viselni és sokkal nehezebben mászol ki belőle. Ezért célszerű, ha senkinek nem mondod és inkább elvonulsz magadba. Ha kérdeznek, sajnos nem érsz rá-programod van, a valóságban meg otthon vagy, és dolgozod fel a dolgokat.. Egyszerűbb így. Én huszonévvel ezelőtt így tettem, és jól tettem. 1 ember volt 1 db férfi aki kiszúrta, hogy mi van-ma ő a férjem és azóta is mellettem van jóban rosszban.


Igy is évek mire az ember kivergődik egy mélyebb kapcsolat lelki oldalából.

2020. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*1 ember volt 1 db férfi aki kiszúrta, és nem hagyta magát lerázni, és jött és kéretlenül segített, ott volt amikor hallgatni kellett, mindig az orrom előtt volt, eleinte zavart nagyon aztán kezdtem megszokni..
2020. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4+ Szóval kerüld ki a sajnálkozós, együtt érzős sajnálkozásokat-csak még jobban le fognak húzni..sírni egyedül is lehet, ahhoz nem kell közönség..
2020. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nézz horror filmeket. Nagyon királyul eltudja feledtetni veled egy időre a szomorúságot. Tapasztalatból írom. Nekem bejött.
2020. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Miért szakítottatok? Gondolom veled szakítottak, ők viselik mindig nehezebben.
2020. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Üdv a klubban, maximálisan átérzem 😪
2020. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írogasd össze, hogy kik voltak a rossz tulajdonságai...
2020. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van valami hobbid, merülj el abban! Írhatsz, rajzolhatsz is, ha van hozzá affinitásod, hiszen ez jótékony hatással van! Tényleg. ;) Meg próbálj kimozdulni! Ne maradj otthon, egyedül a gondolataiddal semmi esetre sem, ha nem muszáj! Barátnőiddel csaphatsz csajos bulit is! ;) Velem is nemrégiben szakítottak, úgyhogy tudom, mit beszélek.
2020. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!