Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akarom visszakapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom visszakapni a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
2 napja mentünk szét, de már jó ideje érlelődött a dolog. Az utóbbi hetek nagyon nehezek voltak, mindkettőnk számára. Én vagyok a hibás, nem voltam elég érett hozzá (nekem ez az első kapcsolatom volt). Bántott ő is, bántottam én is őt. Nem kaptam meg tőle amit vártam, de én sem tudtam megadni neki, amit ő akart. Túlságosan féltékeny voltam, és nagyon ráakaszkodtam. Folyamatosan vele akartam lenni, eltaszítottam ezekkel magam mellől. De még is szeretem. Nem voltunk együtt sokáig, de lassan 2 és fél éve ismerem és mindig is kedveltük egymást. Sokat tanultam az egészből, úgy érzem tudom, hogy mit kellene másképp csinálnom, hogy jó legyen minden, de ő azt mondja úgy is újra előjönnének a tapasztalatlanságom miatti bénázásaim, illetve amúgy is kiszeretett belőlem.
2020. júl. 29. 05:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mi van? Mondjuk sajnos ezt is megkaptam, hogy ő a férfi a kapcsolatunkban és már egy idő után annyira magamba fordultam, hogy nem tudtam jobbá tenni a helyzetet.
2020. júl. 29. 06:56
 12/14 anonim ***** válasza:
:)
2020. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Haver, nem tudom ki vagy, de rossz helyre írogatsz. Nem az a kérdező vagyok, akinek hiszel. Inkább menj azt ránts rá vagy ujjazd meg magad.
2020. júl. 29. 07:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért rágod magad? Pacekba mondta: kiszeretett belőled. Vereség ugyan, de csak egyet tehetsz, elengeded marha gyorsan.
2020. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!