Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a vőlegènyem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a vőlegènyem, és most nem tudom hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

6 év után telefonon közölte , hogy ő belefàradt a kapcsolatunkba. Fel sem fogtam először , hogy mit is akar valójában , csak akkor tudatosult bennem , hogy szakítani akar , amikor a lakáskulcsot kérte tőlem .


Az utóbbi fél èvben nagyon kevés időnk volt egymásra . Ő többször is váltott munkahelyet én pedig túlòráztam, hogy tudjuk fizetni a számlákat . Minden apróságon képes volt veszekedni velem, de ezektől eltekintve nagyon szerettük egymást . Sajnos egyszer volt egy félrelépése, amit megbocsátottam , de azóta rettegtem attól, hogy újra megcsal. Sajnos emiatt is sok vita volt közöttünk , mert ő inkább lányokkal szereti körbevenni magát . Mindig megharagudott , ha féltékeny lettem valakire és ilyenkor általában veszekedéssel zárult a nap. Egyik este furcsa telefont kapott , csak annyit hallottam, hogy “most nem alkalmas “. Persze kérdőre vontam , de bizonygatta , hogy csak az egyik haverja hívta de álmos és nincs kedve beszélgetni . Aztán végül kiderült , hogy az egyik kolléganője szerelmet vallott neki,amit a párom be is vallott nekem. Bizonygatta , hogy ő aztán sose kezdene ki vele...


Erre a szakításunk napján már ezzel a lánnyal volt. Másnap mentem a hàzunkba a cuccaimért . Tagadott mindent , azt mondta hogy nincs senkije és folyamatosan őrlődik, hogy jól döntött e . Életemben nem láttam soha úgy sírni , mint mikor eljöttem . Megöleltem , nem csúnyán váltunk el. Azóta nem keres . De a szívem szakad meg . Annyi évet voltunk együtt és annyi szép dolog van mögöttünk . Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni , hogy már más nő van mellette . Abban a házban , amit együtt választottunk és együtt csinosítgattunk.


Egy ilyen dolog után mégis hogyan álljak talpra? :(


26//N


2020. júl. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

lássuk csak...


1. egyszer már megcsalt

2. megcsalás után is viták voltak

3. titokzatos telefonok, bizalmatlanság

4. még több bizalmatlanság


Valóban szép napok vannak mögöttetek.


Ez már legalább 1 éve halálra volt ítélve....


Te valami álomvilágban éltél évekig? Vagy el voltál varázsolva és nem láttál tisztán?

2020. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Már mást szeret. Ezt kell elfogadnod. Amíg olyanokba kapaszkodsz, hogy de úgy sírt, stb., addig reménykedni fogsz abban, hogy visszatér, a fiatalságod pedig csak telik.

Időt kell adnod magadnak, az elengedés, a lezárás nem megy egyik napról a másikra. Egy ilyen traumát évekbe is telhet kiheverni. De ne kapaszkodj bele semmilyen illúzióba. Még ha visszaérne is hozzád, nem működne már semmi ezek után. El kell engedned és meg kell engedned magadnak azt is, hogy ez időbe fog telni.

2020. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Jobb ez igy
2020. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez már akkor meghalt mikor megcsalt... Persze most nehéz meg fájdalmas... Gyászold meg és lèpj tovább. Sajnos màst nem tutsz tenni engedd el
2020. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Semelyik kommentre ne hallgasd, hanem éld meg egyedül amit érzel. Jelen helyzetben okoskodásokra, teóriákra, és ostoba beszédekre abszolút nincs szükséged.Különösen a rosszindulatú, kárörvendőkre. Előre nézz.Se jobbra, se balra-csak előre. A többit meg idővel feldolgozod, menet közben. A munka terápia is egyben. Eltereli a gondolataidat. Semmilyen másikat ócsárló beszédeket se engedj közel magadhoz..
2020. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Na, mintha az 5-ös annyival mást mondott volna, mint az összes többi kommentelő...
2020. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
szia, nálam is hasonló a helyzet, csak mi még nem mentünk szét, de afelé haladunk, annyi, h nincs 3. fél =vagyis nem tudok róla :D ) ha szeretnél beszélgetni akkor nyugodtan írj, átérzem milyen! 25/N :)
2020. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kb mi is affelé haladunk 6év után. Nálam azért van változás az érzéseimben mert úgy érzem mintha kislányt nevelnék és az apja lennék akinek terelgetni kell a helyes irányba. 32f
2020. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh utolso ez pont ugy hangzott mintha a tesom lennel de o meg ezt 'nem latja be' a kor nem stimmel csak azontul minden.

Ahh dejo neked h belattad sok sikert tovabbiakban

2020. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal el kell engedned, van időd még a negyedik X-ig.
2020. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!