Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most lett vége a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége a kapcsolatom a párommal két év utan, aki narcisztikus. Hogyan lépjek tovább? Vajon jobb lesz nélküle? Pocsekul erzem most magam 😔

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
67%

Ezt muszáj minden nap megkérdezni?

Szerinted kit érdekelsz, hogy nyavalyogsz egy orvosi értelemben véve, elmebeteg barom miatt?

2020. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
85%
Mik voltak a tünetek pontosan? Nekem is vége lett most, és gyanakszom,hogy az enyém is az volt.
2020. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha nácisztikus, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle! Hogyne lenne jobb, összeszeded magad, és legközelebb nem esel ebbe a csapdába. Egy egészséges kapcsolatban sokkal boldogabb leszel.
2020. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
81%

2.-nak.


Tünetek? Rohadt nagy arc a semmi, csicska élete ellenére.

2020. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

1.Egyes hozzaszoló, ha valami nem tetszik el lehet menni innen!!!!


2. Mégis mi jogon esel te neki bárkinek is?????


3. Egyáltalán ki vagy te? Kb egy évvel ezelőtt tettem fel itt kérdést, mégis miről beszélsz???? Ha ennyire nem tudsz válaszolni normálisan, miert vagy ezen az oldalon????

2020. aug. 10. 16:03
 6/53 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem ertem miért irod, hogy neked esek. Épp,hogy kérdezni szerettem volna, mivel gyanitom sors társak vagyunk.
2020. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy mostanában megszaporodtak a nárcisztikusról szóló kérdések.Szerintem erre gondolnak itt.


Szakításnál egyébként nem tudom, miért releváns. Addig releváns egy mentális betegség, amíg együtt vagytok, és támogatod a párod az esetleges terápiában. A kapcsolat után már nem.


Valójában a szakítás attól függetlenül fáj (és attól függetlenül elbizonytalanodsz a döntésed helyességét illetően), hogy nárcisz volt-e, vagy sem. Én ettől a diagnózistól függetlenül azt vallom, hogy melegítve csak a töltött káposzta jó, és igen, jobban jársz, ha elfelejted azt az embert, akivel tudod, hogy nem működik.

2020. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
En nem neked irtam ezt.... Hanem az első hozzá szolonak aki ismeretlenul nekem esett....
2020. aug. 10. 16:20
 9/53 A kérdező kommentje:
Milyen volt a párod?
2020. aug. 10. 16:21
 10/53 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus...nem simán csak egy lúzer senki?
2020. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!