Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akiknek volt tartós/ komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt tartós/ komoly kapcsolata, szakítás után teljesen megszakítottátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg van köztetek olyan, aki mondjuk ezek után még barátok maradtak/ tudtak maradni?

Néha beszéltek, olykor találkoztok?



2020. aug. 11. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen megszakítottam...
2020. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
teljesen...többé nem beszéltünk
2020. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
50%
Én is a fentieknek megfelően jàrtam el. Kapcsolatot inkàbb az alkalmis csajokkal tartom tovàbbra is. Ők kb csak adnak, nem harapdàljàk ki a lelkem (nyugi, sosem volt).
2020. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Mindig, mindenkivel, mivel a jövőben is komoly kapcsolatot akartam (sikerült is) és úgy gondolom, a jelenlegi páromat megilleti, hogy ne legyeskedjen körülöttem olyan ember, akitől amúgy sem akarok számítani semmire... Ha már nincs velem, ne tegyen nekem keresztbe azzal, hogy bezavar a jövőmbe. Tudom, milyen érzés úgy lenni valakivel, hogy közben dumálnak az exével vagy azzal, akivel "csak" szexeltek. Én nem akarok ilyen ember lenni.
2020. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Van, akivel tartok kapcsolatot.
2020. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem éri meg tartani a kapcsokatot mert akkor tudni fogsz arrol h melyik noert hogy van oda miket csinal velük. Biztos h kivancsi vagy erre?


Nekem volt olyan akinek megmondtam h csak abban az esetben ha arrol nem.beszélünk h ki kivel van meg a szexrol sem.Nyilvan ezek igy lekopnak. Minek akarsz vele baratsagot? Hülyeség!

2020. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam barátságot tartani, egyszerűen így alakult ki. A szakítás óta eltelt vagy 2 év nagyjából.

Egyikünk sem akar már semmit a másiktól, csak egyszerűen néha összefutunk és váltunk pár szót, írásban is szoktunk néha érdeklődni egymás után, hogy mi történt éppen.

2020. aug. 11. 22:59
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
9 évig éltem vele, majd 8 évig egy mukkor nem beszéltünk. Utána egyszer rámírt Facen, de szerencsére nem csinált ebből rendszert. Nem vagyok már kíváncsi rá.
2020. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kérdés azért született meg, mert kiváncsi voltam, hogy mások tudnak e egy hosszú (9év) kapcsolat után esetleg normális “viszonyt/kapcsolatot” fent tartani vagy inkább elzárkóznak ezektől.
2020. aug. 11. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van egy 20 évvel ezelőtti exem, akivel úgy évente egyszer beszélünk.Szerintem ő bármikor szexelne velem azóta is,de tudja, hogy nem fog.(A szakítás után még volt rá példa pár évig néha,de már nagyon rég nem.) Természetesen kapcsolatot se tudnék vele elképzelni már, de azt, hogy soha többé ne beszéljünk, azt nem tudnám elviselni. Egy év után már zavarni szokott, ha nem tudom, mi van vele. Nem tudom,miért van ez így, de nem gondolom,hogy probléma lenne.
2020. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!