Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért álmodhat róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodhat róla?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt álmodja többször hogy megcsalom vagy nála szebb nővel vagyok vagy hogy ép szakítok vele.


Ezekre okot nem adtam bár tény hogy most mélyponton vagyunk de akkor is. Előző barátja viszont megcsalta de mondtam neki hogy én ha úgy is áll a dolog előbb szakítok vele.


2020. aug. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy elhagyod vagy attól fél, hogy úgy jár mint az előző barátjával.
2020. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
1+ Vagy agykontrollozik rá a pasi titkos szeretője, hogy félelmet generáljon benne:)
2020. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Vagy agykontrollozik rá a pasi titkos szeretője, hogy félelmet generáljon benne, hogy eltudja indítani a negatív csatornát amin keresztül más is érkezik a nőhöz.
2020. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.
2020. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!