Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szakítás után szinte rögtön új kapcsolatba ugrik bele annak mi az oka?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly kapcsolat után szinte rögtön van új párja

Nem is titkolja a dolgot, büszkén kiteszi minden közösségi oldalra

Másoknak erről nincs rossz véleményük?



2020. aug. 21. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Gáz, nincs önmagával tisztában, menekül minden-, és mindenki elől. De legjobban önmaga elől.
2020. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Kapcsolat függő. Az ilyeneknek mindegy, csak legyen valaki.
2020. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy az elôzô kapcsolata màr règ döglôdött, csak nehezen lèpett ki belôle. Mikor a fèrjemmel megismerkedtünk, mindkettônknek egy hosszù kapcsolata èrt vèget. Az övè màr egy ève rossz volt, az enyèm fèl ève. De ha eltöltöttèl valakivel 8-10 èvet, nem olyan könnyû kilèpni akkor sem, ha rossz. Mindkettônknek felüdülès volt az ùj kapcsolat. 10 ève vagyunk màr együtt. Mièrt kène egyedül lenni, ha megtalàltad a megfelelô partnert?
2020. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha abban a kapcsolatban sem felhőtlenül boldog az illető, már az elején komolyabb problémák vannak?
2020. aug. 21. 22:00
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
3 évet voltam egy sraccal, akit nagyon szerettem, de a kapcsolatunk a vegere mar nagyon rossz volt, rengeteget sirtam, magamyos voltam hiába volt elvileg párom, sokat veszekedtunk, nem volt mar kb jo szava hozzám. Nehezen léptem ki belole, hiába tudtam, hogy mar nem tart sehova. Igazából pontosan az adta meg a kilepeshez a lokest, hogy megismertem valakit, aki teljesen másképp állt hozzám, es megmutatta, hogy "ilyen is lehet" egy kapcsolat. En mondjuk kicsit szegyellem, hogy ilyen gyorsan lett uj párom, nem kurtulom vilagga, nincs kint sehol, csalad, kozeli baratok tudjak csak, nekik bemutattam mar. De ha azt nézem, hogy miota rossz volt a korabbi kapcsolatom, es hogy en igazából mar kozben meggyaszoltam annak a végét, úgy már nem is olyan gyors a váltás. En ugy gondolom, hogy sok esetben áll ez a háttérben, hogy ragaszkodunk valamihez, amiről már erezzuk, hogy nem vezet sehova, de nehéz elengedni.
2020. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Felejtés.
2020. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
1-nél is pont van
2020. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nálam is igy tortent, 5 eves kapcsolat utan mentem bele egy újabba (az illeto mar a volegenyem). nem igy terveztuk, laza szexkapcsolatnak indult de szerelem lett. nem minden fekete-fehér. nem feltétlen kapcsolatfuggoseg. a masikban mar nem voltam boldog, nem voltam megbecsulve es kileptem belole. hirtelen csöppent az eletembe az uj kapcsolat, de nem banom, boldogok vagyunk.😊 szerintem senkinek semmi koze mas kapcsolatahoz (mondjuk én nem is pakolok ki mindent a kirakatba meg nem mutogatom magunkat folyton)


kerdezo,nem kell foglalkozni mas mit gondol az adott kapcsolatrol. 😊

2020. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy én állok rosszul a dologhoz akkor

De ha valakinek egyik nap még kint van hogy x éve kapcsolatban

Pár héttel később meg már az új párjával pakolja ki a képeket szerintem az elég durva

Nem kéne idő a kapcsolat meggyászolására?

2020. aug. 21. 22:19
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
9 Valószínűleg a büdös életbe nem tudott volna magától kiszállni.
2020. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!