Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha az exem (szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exem (szerintem direkt) nálam hagyott pár cuccot? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Szerintem elég átlátszó módon talit akar kierőszakolni vagy hogy írjak neki hogy megtaláltam. Hogyan adjam vissza finoman? Nem haragban váltunk el, így nem fogom kidobni, de találkozni sem szeretnék vele feltétlen. Az sem opció, hogy tönkretéve adjam neki vissza!

2020. szept. 30. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj meg egy találkozót, adj oda neki mindent aztán viszont (nem) látásra
2020. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nincs közös ismerősötök?

Vele elküldhetnéd,vagy legalábbis elsétálsz vele a lakásáig, ő meg beviszi neki.

2020. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, te ne szólj neki. Ha ő jelentkezik érte, jöjjön el érte, a megbeszélt időpont előtt 5 perccel kiteszed a kapuba, nem találkoztok. Ha nem jelentkezik érte 1 évig, akkor dobd ki.
2020. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg aztan add oda neki a cuccaid
2020. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4, nagyon vicces, a többieknek köszönöm az értelmes válaszokat!
2020. szept. 30. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Beleteszed egy dobozba és azt pedig egy csomag automatán vagy értékmegőrzőbe pl vasútállomáson vagy futárral/ismerőssel elviteted.


Vagy bármennyire is ciki meg kínos a helyzet, felnőtt módjára kezeled, és odaadod neki a cuccait. Elmegy hozzád ajtót nyitsz, odaadod és ennyi. Nem kötelező beszélgetni sem vele. Odaadod és ennyi.

2020. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Add fel neki postán. Egy-két ezer Ft-ot megér.
2020. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom exe kierőszakolt emiatt egy utolsó találkát. Kapott fél órát, hogy összeszedje a szrságait, végül 10 perc alatt végzett, mert párom elég határozottan leszerelte, mikor elkezdte ölelgetni, bőgni meg “beszéljünk még” mantrázni. Igaz, ez a kapcsolat nagyon durván ért véget, a csaj élősködött, eltartatta magát, kifizettette a tandíját, nem volt hajlandó munkát keresni és még sorolhatnám, és utána mindennek elhordta a páromat (és engem) a közös ismerősöknek, legalábbis megpróbálta. Drága tanulópénz volt, az biztos.
2020. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!