Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom a legkönyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a legkönyebben túl tenni magam egy szakításon? 19F

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Keress mást. 🙂
2020. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, ne otthon keseregj.
2020. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Közhely,de idő.Előszöris letiltod mindenhonnan hogy sehol ne lásd,nem nézegeted,elraksz mindent ami rá emlékeztet,és elfoglalod magad valamivel...Keress mást hülye megoldás mert ilyenkor nem tud még nyitni az ember és csak rosszabb lenne szerintem,pár hét/hónap és egyre jobban leszel,de zárd le végleg magadban és ne reménykedj,mert akkor sose fogod elengedni:)
2020. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrivel... anno amikor nekem hasonló volt akkor elmentem jól berúgni, meg belevetettem magam a bulizásba (mondjuk most covid idején ne ezt tedd), emberekkel vettem körül magam hogy ne csak ketrecbe zárt állatként keringjenek a gondolataim körbe-körbe. Előre nézz ne hátra!

Egy szakítás feldolgozása sokszor olyan mint a gyászfeldolgozás, hasonlóak a fázisai. Hagyd hogy új ingerek érjenek úgy könnyebb elengedni, de van amikor tényleg csak az idő a legjobb orvosság (bár attól még sz.rul érzed magad, ez van sajna).

2020. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!