Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem zaklat mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem zaklat mit tegyek?

Figyelt kérdés

26eves srác vagyok

5evig voltunk együtt exemmel.

Lassan 2eve külön vagyunk(ő szakított)

A közelmúltban próbáltuk újrakezdeni a dolgot. De fontosabb volt neki a barátai mint én. És mindig csak a kifogásokkal jött miért ne találkozzunk.

Megmondtam neki, nekem ez így nem jo, és hagyjuk egymást békén.

Kb egy hetig békén is hagytuk egymást . Majd kb 5 napja elkezdett zaklatni. Naponta több szazszor hívni. Több száz sms

Házhoz jön. Csönget..kaputelefonozik.

Összes barátom zaklatja..és mondja megbánta. Én vagyok neki az igazi..csak félt kibékülni velem mi lesz ha újra szét megyünk.

Én már nem hiszek neki. Szerintem csak fel, hogy egyedül marad.

De akkor is idegesít a napi több száz megkeresés a részéről..plusz nem tudok elmenni otthonról mert munka után több órán át a ház előtt várakozik.. csönget...

Ti mit tennének ?



2020. nov. 2. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, mi mást. Nyilván nem komplett a csaj ha napi 100 smst ír, követ.
2020. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Közöld vele sms-ben, hogy soha többet ne keressen sem téged, sem a barátaid. Ne menjen a lakásodhoz, mert zavar. Amennyiben ezt tovább folytatja, zaklatásnak tekinted és fel fogod jelenteni, tanúd bőven van rá mit művel. Ezután telefonszám letiltás, közösségi oldalakon tiltás.
2020. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefonszám tiltás megvolt. Közösségi oldal tiltás is...csak kijelez a telefon. Hogy X mennyiségi nem fogadott hívások volt erről a számról amit letiltottam ..stb stb
2020. nov. 2. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az amit a #2es mond. Vagy mondd meg neki, hogy bizonyíthatja a szerelmét neked máshogy. Menjen békaügetésben egy kört meztelenül a Klauzál téren és hiszel neki, addig meg hagyjon békén.
2020. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne bujkálj, menj ki a házból, vedd fel a telefont és küldd el tudod hova, hogy nem elég, hogy nem szereted, már látod hogy elmebeteg is, meg kb minden mást, amit gondolsz róla, de gyáva vagy mondani.


AZT NE, hogy szerinted csak egyedül akar lenni, mert bizonygatni fog! Feltételezéseket ne mondjál, csak az érzéseidről beszélj, amit benned kelt!


Ha egy csomó rossz és rázúdítod, az életben nem fog többet keresni.

2020. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs szülő, vagy barátnője, akinek szólhatnál, hogy állítsa le? Mondd meg neki legközelebb, hogy elég volt, és legközelebb feljelented, és tedd is meg, ha nem fejezi be.
2020. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
dugd meg..
2020. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zaklatás bűncselekmény, menj be a rendőrségre és jelentsd fel!
2020. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!