Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetnek-e szakitás jelei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek-e szakitás jelei a következő tényezők?

Figyelt kérdés

Barátnőm hetek óta furcsa dolgokat csinal amiota volt 1-2 minimális probléma amit elvileg meg is beszéltünk,legalább is ezt hittem.

Hétvégente járunk egymáshoz,tőlem 1 hete elvitte a ruháit,mondván ezek télire ugy sem jók,2 dolgot hagyott mert azt tőlem kapta...

Akkor ilyen furcsa zenék,persze közbe röhög rajtam mert tudja nem tetszik.

Hmm ha kérdezem hétvégén talizunk-e mondja igen,de ha nem szeretnék nem muszáj. Hány napos legyen: Nekem mindegy ahogy szeretnéd.

Írni sem úgy ír ahogy eddig volt 1 hónapja még rendben volt

Most kb reggel pár szó,meg késő du,meg este picit,telefonon se hív igen,eddig sűrűn voltak.

Már ilyen is volt hogy a kapcsolatunk nem olyan mint volt.

Pedig semmi rossz nem történt én szerintem,több mint 1 éve vagyunk együtt,tényleg semmi vita se volt stb,hogy most a lila köd elmúlt nála és megijedt nemtudom. Első vagyok az életében elv,aki normális vele.Szóval azt érzem hogy olyan se veled se nélküled állapot.Én neg magam érzem kellemetlenül már,hogy zaklatom ,vagy már nemtudom.Én úgy érzem maximalisan próbaltam oda figyelni dolgokra,hogy kényelmes is,meg jó legyen neki. Hétvégén jön ugyan most,de már nemtudom most kényszer mert én kérdezem van-e kedve. Ugye a hétköznapjait nem látom,mindig akkor érzem h baj van,hétvégente jobb,mert bújik meg ilyesmik,de az is változó,ha ő kezdeményez az jó,ha én érzek kis negativitást. Már mondtak olyat is be mesélem magamnak,szerintem azért furcsák ezek,10 év van köztünk 18 ő,én 28.


2020. nov. 4. 02:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kislányosan viselkedik még.
2020. nov. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. Fogalmam sincs mi ez az állapot,nem ilyennek ismertem meg. Én úgy érzem tényleg meg tettem mindig mindent. Hibátlan én se vagyok,de hűtlenség semmi ilyen nem volt.Oké tanulas,vagy munka,szürke hétköznapok. Dee kis pozitivításnak örülnék.Mondtam azt is ha szeretné kilépek az életéből, az se jó. Ő tudja ezt a lelkében le rendezni ezt,nekem csak rossz sajnos így hogy mit csinálhak most,vagy mit sem,mit követhettem el akkora dolgot.Vittem virágot néha stb,elé elmentem ha pihis voltam,programokat igyekeztem kitalálni. Otthon is mondtak mar neki hogy ugye milyen karakterü vagyok,ami ritka a mai világban. Az a baj beszélni is nehezen megy a dologról,úgy kellett ki húzni nagy nehezen,de tényleg apróságok,amit én akkor megteszek
2020. nov. 4. 03:35
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg más srác is van a dologban, azért ilyen távolságtartó. Ha összejöhetnek téged lapátra tesz, ismerős szitú, csak én vak voltam. 30/F
2020. nov. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam 3.játékosra én is már.De akkor ott a lehetőség menjen. Csak nem értem miert akar jönni hétvégén.Semmit se értek,de az biztos hogy nem jó
2020. nov. 4. 04:27
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak fáradt,kimerült. Sajnos én is tudok ilyen lenni a párommal az egyetem miatt. Szeretem őt,eszembe sincs elhagyni. Ezt tudja ő is.
2020. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
81%
Én is a màsik faszira tippelek, csak épp elfelejtett szólni neked, hogy màr nem vagytok együtt...
2020. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tanul is sokat megmaximalista egy két dologban szakmailag önmághoz. Vizsga is lesz,nem zárom ki az uj szarvast sem,de azt nehezebben tudom elkepzelni,csendea,vissza húzodó jó szívű lány alapjaiban
2020. nov. 4. 07:08
 8/17 A kérdező kommentje:
3.válaszoló lehet igazad van ebben,beszéltünk sokat erről idén tegye oda magát muszáj. Csak olyan rossz hogy kis pozitivitas nincs. Hétvégén ugyan jobb a helyzet,picit elmegyünk ide oda stb
2020. nov. 4. 07:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más csapja neki a szelet és távolodik tőled.
2020. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elfogadom ezt is,csak akkor lépjen ha elkezdte már vigye végig. Nemtudom mivel bolonditják be ha ez van. Én tiszta vagyok aztán ennyi
2020. nov. 4. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!