Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan hogy egy másik férfi miatt szakitottatok az akkori párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az oka hogy elhagytátok egy másik paliért.

2020. nov. 16. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A parom elkoltozott, tavkapcsolatban voltunk 4 honapot es mast talaltam igy elhagytam.
2020. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
rossz volt már a kapcsolat, nem törődött velem, minden más fontosabb volt mint én
2020. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem volt olyan, hogy elhagytam a jelenlegi parom egy masikert, de hamarossan elofordul biztos, mert engem is hanyagol es nem foglalkozik velem, se a csaladjaval.
2020. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Többször is. Nem tagadom, kapcsolatfüggő voltam, addig nem tudtam szakítani, amíg nem volt biztos a következő. Jellemtelen dolog, de sorolhatnám napestig a gyerekkori traumáimat, amikre ez a viselkedés visszavezethető, csak nyilván arra senki nem kíváncsi. Egyedül a mostani párom (férjem) az, aki előtt nem voltam 2 évig senkivel sehogy.
2020. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak el szerettem volna hagyni, mert közben beleszerettem valaki másba, de végül nem miattam lett vége. Nem mondta, miért, de az lejött, hogy már nem szeretett
2020. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, 5 év után léptem le, mert nem foglalkozott velem, leszarta mit érzek, semmit se fektetett a kapcsolatba, egyedül meg hiába próbálkoztam rendbehozni. így a vége fele megismerkedtem egy közös barát által a mostani párommal és összejöttünk
2020. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
10 év után, 2x megcsalt és azon az ajtón amit ő kinyitott, ott besétált egy másik...
2020. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem kb. mint a 2-es, de nem volt rossz a viszonyunk, csak éppen nem törődött velem annyit, amennyit én igényeltem volna. kb az első 10 prioritásában benne voltam úgy a 10. helyen, rögtön a háziállatai után. :)
2021. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!