Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy fiúval 2 hónapig jártam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval 2 hónapig jártam, teljesen bele szerettem de Ő szakított velem. Most törölte magát a társkeresőről, miért?

Figyelt kérdés

Szóval most csütörtökön szakított velem a srác, akibe én teljesen bele is szerettem, ezt el is mondtam neki akkor.

De már előtte is kimondta 1 héttel hogy ne de csak írásban.

Megkerestem személyesen, mondtam neki azért, mert nem akarom elveszteni, meg hogy más is képbe kerüljön. Erre ordítva mondta, hogy ne foglalkozzak most már azzal, ha neki lesz valakije! Nagyon meglepődtem, mert nem szokott így rám förmedni.

Most azt vettem észre, hogy a társkeresős profilját törölte! Igaz mikor velem volt soha nem lépett be, de nálam nem tudta törölni, most mi volt az oka annak, hogy törölte? :(

Tudom hülye a kérdés, de két kapura játszott? Lehet lett neki valakije míg velem volt? Vagy mi lehet erre a magyarázat? :( vissza ment az exéhez? Vagy most mi az ok arra, hogy míg velem volt 2 hónapig nem lépett be, most meg törölte?

Illetve mikor szakított velem csütörtökön, egyből tett ki a facebookra egy új profilképet valami “család az család” felirattal. Nem tudtam hova tenni.

Őszintén, én nem a szakítás napján szoktam képkeretet cserélni meg ilyenek. Ezt sem tudtam hova tenni, meg magát a feliratot nem értem, milyen család ha velem szakított?

Szóval miért ilyen fura? Mi ez?

Légyszi vegyétek komolyan a kérdést, mert össze vagyok zavarodva! Addig meg nem tudom elkezdeni lezárni



2020. nov. 22. 00:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet , hogy "lerohantad".
2020. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem az volt a szakítás oka, nem rohantam le.

De nem is ez a kérdés, hanem nem értem a szakítás utáni fura cselekedeteit.

Most megbánta? Vagy lett neki valaki más?

2020. nov. 22. 00:55
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan veszem a kérdést. Lehet, hogy elege lett abból az oldalból. Az is lehet, hogy már volt valakije, csak bepróbálkozott. Majd megijedt.
2020. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem hogy volt valakije, hisz aludtam nála. Persze ennek már több mint 2 hete sőt 3. Azóta franc se tudja.
2020. nov. 22. 01:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tudhatjuk. Te valamennyire jobban ismerted nálunk.
2020. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen de furcsa ez a reakció..

Ha valakivel szakítok, nem ezek a legfontosabb dolgok a neten szerintem.

2020. nov. 22. 01:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, ne kattogj rajta. Ha akarna veled lenne, ha fontos lennél nem hagyott volna.

Sztem ő nem rajtad filozik már. Meg melletted társkeresőzött... Ha akarta volna melletted letörölte volna. Gondolkodj. A tényeket nézd, ne érzésekkel próbálj most megmagyarázni dolgokat.

2020. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Törölte az instás profilját is vagy tiltott
2020. nov. 22. 01:17
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tovább kell lépnem :(
2020. nov. 22. 01:18
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy a rendszer törölte a profilját, mert nem lépett be sokáig.
2020. nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!