Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Békülni akar vagy csak szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békülni akar vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Én és a párom (vagy volt párom) egy nagyon szenvedélyes de viharos és féltékeny kapcsolatban vagyunk, hónapok óta tartanak köztünk a veszekedések amik egyre tovább húzodnak sokszor ki is mondtuk hogy vége de nem tudtunk meglenni egymás nélkül. Viszont lassan 1 hónapja már szinte alig találkozunk, de folyamatosan beszélünk vagy veszekszünk ha eldöntöm hogy mostmár nem reagálok a bántásaira akkor addig írogat vagy hívogat amíg fel nem veszem és bele nem megyek ebbe, vádol engem folyamatosan azzal hogy nekem már van valakim pedig ő is tudja hogy ez nincs így hiszen őt szeretem. Ma beleuntam ebbe a sehová nem haladó dologba, és megkérdeztem tőle hogy szeretne-e velem találkozni és leülni megbeszélni ezt az egészet aztán lesz ami lesz és elutasítást kaptam tőle viszont akkor nem értem hogy miért keres állandóan miért féltékenykedik miért zavarja az hogyha figyelmen kívül hagyom az üzeneteit. Szerintetek csak a veszekedések miatt akar engem ezzel büntetni, hogy nem hajlandó normálisan leülni és megbeszélni a kettőnk kapcsolatát vagy valóban nem akar már tőlem semmit? Hozzáteszem hogy az elmúlt egy hónapban is találkoztunk párszor illetve le is feküdtünk együtt aludtunk. Szeretem de ez így nem tart semerre sajnos. A válaszaitokat segítségeteket előre is köszönöm mert már nagyon tanácstalan vagyok.

2020. dec. 10. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem ment bele a találkozásba, h beszéljétek meg, mert azt akarja, hogy behódolj neki.
2020. dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első pár sort elolvastam, én dobnám ezt az embert. Első kb 5 sor után manipulatívnak, akaratosnak, szóban erőszakosnak; akár nárcisztikusnak is tűnik. Nem szeret, csak veszekszik, alaptalanul vádol, hogy köszörülhesse rajtad a nyelvét; arra használ, hogy kiborítsa rád az idegbetegkedéseit; ez nem szerelem szerintem, de te tudod.
2020. dec. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2-nek igaza van, jobban jársz, ha hagyod a francba.
2020. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad tudni, hogy te mit hibáztál? Ugyanis két emberen múlik.
2020. dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!