Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
van egy párkapcsolatom nem rég kezdődött 1-2 hete es feltekeny a legjobb fiu baratomra aki evek ota mellettem van joban-rosszban es most aztmondta valasszak a haverom vagy o? Nem erti meg hogy a legjobb barátom és elzarna a vilag elol egy dobozba...csak az van amit o akar mit tegyek?

2020. dec. 17. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Hagyd ott
válaszd a haverod
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszek fiú-lány barátságba.
2020. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

haver vagy legjobb barát?

nem hagynám hogy tönkretegye a barátságom másokkal és irányítgasson meg uralkodjon felettem... szakítanék

2020. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez csak barátság,ha akarnánk egymástol valamit már rég kialakult volna,nem most ennyi év mulva!!
2020. dec. 17. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"elzárna a világ elől" ez épp elég infó ahhoz hogy ne akarjak ilyen emberrel lenni
2020. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Közös ludra nem játszok én se..


Így van válassz a kettő közül.

Mi az hogy barátod??


A szerelmed mellé nem kell fiú barát..ha kell akkor a szerelmed nem fogja tűrni. Szerintem azt te sem vitatod hogy egy férfi nem nézi el ha egy másik férfi van a nője közelében. Ha pedig vitatod akkor ezzel a vitával eggyutt kell elned☝️☝️☝️🤣🤣🤣


Értsd meg hogy jogosan lett féltékeny a pasid arra a bizonyos fiúra!

2020. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Király a szavazás, mindkét opció ugyanazt jelenti!


Gyanús, hogy mit akarsz hallani - hallgass erre a belső énedre!

2020. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő olyan nekem mi tha az ocsem lenne,joban rosszban velem van,persze dobjak el egy ilyen ritka baratsagot,aztan meg majd ha jol otthagy elobb utobb mehetek a pápának kisirni magam,ha elsajatit senkim nem lesz rajta kivul aztan meg lehetek egyedul mert az igaz embereket elloktem magamtol egy 2 hete ismert csávó miatt nem?
2020. dec. 17. 16:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat hirtelen iram a szavazast mert ketsegbe estem nem tudom/tam hogy mit tegyek🤣🤣
2020. dec. 17. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Ismerkedtem olyan nővel, akinek legjobb barátja szintén férfi volt. Egyik éjjel iszogattak majd megcsókolta, miközben több mint 10 éve ismerik egymást. Állítása szerint később mindketten úgy csináltak, mintha nem történt volna semmi. Innentől kezdve szkeptikus lennék, ha a barátnőmnek fiú legjobb barátja lenne és éjjel kettesben találkoznak, ugyanakkor ha hármasban csináljuk, megismerem annyira a fiút hogy el tudjam dönteni nincs és nem is lesz köztetük semmi, működhet.


Az, hogy a barátod választás elé állít, nem helyes, helyedben kérdés nélkül legjobb barátot választanám, barátod pedig menjen ahová akar.

2020. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszek a ferfi noi baratsagban. Barataim vannak, azonos nemuek. Az ellenkezo nemuekkel csak egyertelmu cellal ismerkedek. LEhet, hogy most nem, de barmikor atfordulhatnak a gondolatok, vagy egyik, vagy masik embernel. A haverod az tuti nem csak baratkozni akar, a ferfiak nem igy mukodnek.
2020. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!