Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elegem van, beleroskadok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, beleroskadok a szomorúságba. Járt még valaki így, hogy megérdemeletlenül kihajították?

Figyelt kérdés
Féléve dobott a nőm, akirl azt hittem hogy maga a tökéletes angyal, és ő lesz majd a feleségem is. Az indok csupa olyan dolog volt, amit ő sem vagy még annyira se tett meg, de tőlem elvárta. Fél év után ma is vele álmodtam, hogy visszakaptam mert mással volt, de rájött hogy mégis engem szeret. Ez az egész napomat tönkretette. :( Elegem van az egészből, soha többet párkap csolat, inkább egyedül leszek mint egy fsz. Más is járt így? Tudnátok történeteket mesélni?

2020. dec. 21. 17:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%

Maximálisan együttérzek veled, haver 😌 én kicsit 2.5 hónapja vagyok így...

Bár én azért szeretnék már hamarosan valakit.


F/20

2020. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
21%

Elegem van az egészből, soha többet párkap csolat, inkább egyedül leszek mint egy fsz. Más is járt így?


Hány éves vagy? Csak mer tén 35 és párszor jártam így, kétszer meg is csaltak a nők. Nem angyalok azok, 90%uk maga az ördög és még nekik is ad mindenki igazat (mert biztos a férfia a hibás. Nem, csak kétnaponta kívánom a szexet, ennyi a libidóm, ő meg naponta 3 szor akarta). 3 éve egyedül vagyok, rájöttem h jobb így. Szóval még pár ilyen csalódás és üdv a klubban majd.

2020. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem jártam úgy, hogy feltaláltam egy új szót!


Gratulálok a "megérdemeletlenül"-höz, szép fogás :)

2020. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
17%
A mai nők ilyenek. Válogathatnak, és ha elbuksz 1 pontocskában, akkor repülsz. Ne fuss a nők után.
2020. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Ráadásul úgy szakított, hogy onnantól no contct részéről
2020. dec. 21. 17:29
 6/54 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan, hogy valakit 'megérdemeletlenül' kihajítanak. Ha nem vagytok házasok, nincs közös gyerek stb, akkor szakít veled a másik amikor akar. Bőven elég indok, hogy nem szeret már, ami nyilvánvaló, hiszen azért szakított.

Elhiszem, hogy igazságtalannak tartod és hiányzik, de egy kapcsolat két ember igényeiről szól. Ha nem boldog már veled a másik akkor jobb, ha szakít és nem rabolja tovább az időd. Ugyanezt megteheted persze te is. Amit tehetsz az az, hogy megbékélsz a történtekkel és tovább lépsz.

2020. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lenne boldog? Ha úgy bánnának vele mint a kutyával? Ha mindent úgy csinálok ahogy ő elképzeli? Ha minden pénzem és időmet a kapcsolatra költöm, miközben ő otthon ül a babérjain?? Ez volt az elképzelés... Ritkán megyek hozzá le, amikor ő meg SOSEM jött!! Tönkretett teljesen, és néha már olyan dolgokat tennék amit később biztos megbánnék. Ezt így nem bírom tovább, valamit tennem kell mert amíg ő boldogan éli az életét én megbolondulok. Csak túlzottan szeretem ahhoz hogy visszaadjam neki azt a sok fájdalmat amit ezzel okozot. ROOOOHADT MOVCSKOOS KVVA ELETBE ztirexftzuctizvtvkzfctr
2020. dec. 21. 17:38
 8/54 A kérdező kommentje:
Ha rajta nem vettem észre hogy egy ilyen szívtelen, akkor SENKIBEN nem bízhatok többé. Én mindenben megértő voltam vele, ő pedig semmiben. És úg éli az életet hogy neki van igaza. Miközben ln akiket kérdeztem mindenki velem ért egyet. Lehet zaklatni fogom míg fel nem jelent vagy nem tuddoom, nem birok tovább így élni.
2020. dec. 21. 17:41
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

"Ha így átver, akkor ki lehet szépen rakni mindenhova :)"


Kiváló ötlet! így legkésőbb a bíróságon viszont fogod látni, amikor megbaxnak

2020. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Ilyen mértékben nem súlyednék le, és annyira nem is vert át. Csak mocskosul igazságtalan volt. olyanért dobott ki, amiért ha egyformák lennénk nekem kellett volna kiraknom, mert ő rá sokkal igazabbak voltak.
2020. dec. 21. 17:49
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!