Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap elköltöztem a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elköltöztem a páromtól,ugyanis borzasztóan összevesztünk ezredjére, és kidobott. Sajnos bántott is. Attól függetlenül felismertem a hibaimat,és borzasztóan szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni,de én hibáztam,és szerintem jogos,hogy ki volt rám akadva. Nem tudtam elfogadni 2 éven keresztül a gyerekét. Bánom és sajnálom,de nekem sok volt belőle,és hogy minden körülötte forog. Azt mondta látni sem akar,én elköltöztem. Lehet rossz döntést hoztam újra: a volt párom fogadott be ideiglenesen, akivel jó barátok maradtunk. Ma írt,hogy hogy vagyok,és sajnálja ami történt. Írtam,hogy sokat gondolok rá,erre ő,hogy hiányzok neki. Egyszerűen bele vagyok betegedve. Imádom őt. Ráadásul egy munkahelyen dolgozunk,és mindig látom. Szeretném őt nagyon... De ő már biztos nem engedné,hogy oda menjek hozzá. Nem vagyok boldog,ez életem legrosszabb karácsonya. Mi a helyes részemről? Mit kéne tennem? Légyszives kíméljetek,most borzasztóan érzem magam.
2020. dec. 24. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Így, hogy az exedhez mentél, már kb semmit.
2020. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%

De akkor ma nincs semmi?

Se halászlé se egy pohár bor, se ajándék?

2020. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Hülye vagy..már bocs.

Bántott is,de mégis esedezel utánna.

Egy öntudatos,erős érzelmi intelligenciával rendelkezo nő átkozza a nevét...de nem vágyakozik rá mint te most.

2020. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Eddig nem tudtad elfogadni a gyerekét, de most hirtelen igen, persze.
2020. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Tehát szakítás után rögtön becuccoltál az exedhez? Én vagyok ufó, h szerintem ez minimum furcsa. Meg mindez Karácsonykor? Nem ítélkezem, de ebben a sztoriban senkinek nincs semmi emberi tartása.
2020. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Úgyis megbocsátasz neki 1001 x is.


Exednke nincs párja? hogy fogadta, hogy csak úgy befogad téged?

2020. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem mondom,hogy el tudom fogadni. De bánom,amiket tettem,és másképp alakítanám. Megpróbálnám szeretni,egy család lenni. Másképp hozzáállni. Megütött? Hát sokszor beszóltam neki a gyerek miatt,meg beleszóltam a vele és exel kapcsolatos dolgokba. Felment már benne a pumpa. Ő azt mondta, már nem szerelmes. Kiöltem,de lehet méregből mondta.
2020. dec. 24. 20:18
 8/25 A kérdező kommentje:
Nincs párja. Mióta szétmentünk, azóta teljesen jó kapcsolatot ápolunk. Ő mondta,hogy nem engedi,hogy bántsanak, inkább menjek oda egy daradig.
2020. dec. 24. 20:20
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy ügyes emberke.


Tudja, hogy odáig vagy érte, neki amit te adsz az bőven elég a lánya mellett, és tudja, hogy bármit tesz is te vagy olyan hülye, hogy visszamész hozzá.


Ügyes emberke ez.

2020. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De már nem akarja,hogy vissza menjek.
2020. dec. 24. 20:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!