Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék? Talán ha harisny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Talán ha harisnyatartót húzva hím kurvának öltöznék. Talán kibékülhetnénk? Mit tehetnék? Ha egy vonat baleset utáni hullát megerőszakolnék. Talán újra szeretne?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm.Mert nem tudtam neki megadni azokat az örömöket,amiket elvárt volna tőlem.Az én gondolkodásmódommal nézve,elég perverz dolgokat szeretett volna,pl.hogy fiúkkal csókolózzak őelőtte,és a nekrofília is nagyon foglalkoztatta.

2020. dec. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább marha gyorsan felejtsd el. A párkapcsolat arról szól hogy csak azt csináljuk amiben mind a ketten benne vagyunk.
2020. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es:Megpróbálom.Köszönöm. :)
2020. dec. 26. 17:49
 3/4 anonim válasza:
100%

Tudom hogy most magadat emészted, vajon mi lett volna, ha..?

azért érzed ezeket a kínzó sebeket, mert te sokkal jobb lelkű ember vagy. maradj így! :)

a veszteséged feldolgozása közben emlékezz rá, hogy

igen is szerethető és értékes vagy és megérdemled a boldogságot!

:)

2020. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as:Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2020. dec. 27. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!