Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk pár napja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk pár napja, elköltöztem! Első dolga az volt,hogy leszedte a közösségi oldaláról,hogy kapcsolatban vagyunk,és most megtudtam, szexuális játékszereket rendelt magának!Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Férfi az illető. Szeretem,de úgy látom ő végleg feladta,ha mű női nemi szerveket rendelt magának. Síkosìtó, óvszerek,stb.
2020. dec. 26. 20:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Akkor erről van szó. Mindegy, hogy szereted vagy nem, ha nem tudtok együtt élni.
2020. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

Erőltetett fingnak

Szarás a vége 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
85%

Figyi.


Nem véletlenül veszekedett veled annyit. Ki akarta provokálni a szakítást, mert azt akarta, hogy te szakits és elköltözz. Sikerült neki. Direkt ment az egész, hogy lekopj vége. Valószínűleg van már más a képben. Ezért is kellett neki a szakítás és az óvszer.


Felejtsd el, ő már rég túl lépett rajtad

2020. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan rendelnek a munohoz is gumit, mert utána necces normálisan kitakaritani...
2020. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakított veled, az ő dolga, mit csinál. A PRIVÁT dolgai közt meg még kapcsolatban is undorító matatni, hát még így. Te mit szólnál, ha fordított helyzet lenne?
2020. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szép dolog. De szerintem az sem szép,hogy hogy kinyaltam a seggét három évig,kidob,és másnap már műpi...t rendel,meg óvszert. Én még szeretem.
2020. dec. 27. 12:26
 27/27 anonim ***** válasza:

#26, épp azt akartam írni, hogy te nem gondoltad komolyan a szakítást, ő meg igen.


Most azt láthatod, hogy mennyit jelentették neki.

2020. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!