Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Belehalok a szakításba. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok a szakításba. Nem tudok másra gondolni, csak rá. Elrontottam, végleg. Nem tudom így élni az életem tovább,úgy érzem. Barátok és ismerősök azt mondják,ne reménykedjek,hogy visszaszerzem, évekig kell szenvednem,hogy elfelejtsem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
kutyaharapást szőrével
2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Alapjáraton nem javasolnám ezt, de mivel ennyire rossz a helyzet, én azt mondom, hogy szexelj egy jót! Hidd el, hogy jobban éreznéd magad, és helyreállna az önbecsülésed is!
2020. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Max vele tenném azt. Senki mással.
2020. dec. 28. 14:17
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Pedig előbb-utóbb másokkal fogod csinálni, még akkor is ha ez most elképzelhetetlen.
2020. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen kis ártatlan lélek vagy :)


Ezt most gondolod csak így, fog ez még változni.


Ha ez így lenne akkor az emberek kb 30-40%-a már nem élne.

2020. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Amit #1 és #2 javasol, az a lehető legrosszabb lenne, amit tehetnél.

Most azt kell megértened, hogy nélküle is van élet. Van a világon rengeteg dolog, ami szép, és kellemes. Nem vagyunk egyformák, nem tudom, hogy történetesen téged mi érdekel, neked mi tetszik, de mondjuk... túrázz, nézz filmet/sorozatot, sportolj, élj egy kicsit a hobbidnak (ha van), akármi.

És egy fontos dolog: ne visszaszerezni próbáld! Annak rendszerint csúnya vége szokott lenni. Ha már szakítottatok, akkor ez eleve nem volt egy túlzottan működőképes kapcsolat. Ha netán újra összejöttök, ugyanazt a nem működő kapcsolatot fogjátok folytatni. (Oké, kivételek vannak, de nem hinném, hogy most ez az eset állna fenn.) Ráadásul akkor - látva a hozzáállásodat - te lennél az, aki alaposan megalázkodna, ezáltal még egyet rúgva a párkapcsolat kölcsönösségébe. Ennek pedig aggodalommal és gyötrelemmel teli vége szokott lenni.

És nem, nem te rontottad el. Butaság bűnbakot keresni olyan dolognál, ami két emberen múlik.

2020. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#4: Gyanítom, nem úgy értette, hogy az idők végezetéig így fog vélekedni.

De hogy még valaki ebbe is bele tudjon kötni... egyre romlik itt a színvonal.

2020. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Rá se ránts!

Menj azt csapd ki párszor hidd el segít.

Ha nem írjál.

Józsi bácsi 64F

2020. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2020. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
tínédzser lamúr, igazi tínédzser lamúr
2020. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!