Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az első szerelem vége után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem vége után hogyan gyógyultatok?

Figyelt kérdés
Több éves, komoly, gyerekszerelemként indult kapcsolatok érdekelnének, amelyek végetértek. Meddig tartott a gyógyulás? Jóban vagytok azóta? Az azutáni párotokkal milyen a kapcsolat? Teljesen más, mint az elsővel?

2020. dec. 30. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
masodikkal
2020. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megkönnyebbültem, mert addigra már rájöttem, hogy sosem fog olyan irányba változni, hogy az kettőnknek kedvezzen. Egy-két napig fura volt, hogy nincs jelen az életemben, de csak fura, és nem fájó. A következő szerelmemmel merőben más volt a kapcsolat. Az elsővel azóta sem váltottam egyetlen szót sem.
2020. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# kérdéséről eszembe jutott még:

érdekelne nagyon azok véleménye is, akik másik személlyel ismerkedtek már miközben az első szerelem a végét járta. Az hogyan alakult, stb.

2020. dec. 30. 23:34
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
A tini kapcsolatok rovatban segítettek. neked is azt ajánlom
2020. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azóta már nem vagyunk tinik, így ideillőnek gondolom a kérdést.
2020. dec. 30. 23:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre hogy ilyen után általában szexre van szükség. Megismerni másokat és kipróbálni új dolgokat. A gyógyulás így jön magától.
2020. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Hat 50 500 5000 utan is kovetkezo jon vagy hazastarsaddal eled le az eleted dontes sorsodrol te kezedbe
2020. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

10 évig voltunk együtt, csak ő volt nekem komoly kapcsolatom eddig. Minden nagyon jó volt, de amikor ő 30 éves lett elkapta a kapuzárási pánik és hirtelen kitalálta, hogy ő nem élte ki magát és szeretne csajozni. Teljesen kicserélődött, tinifiús magatartást vett fel, abszolút nem ismertem rá, anno mikor fiatalként ismertem akkor is mindig komolyabb volt a koránál.

Együtt éltünk és családalapítási terveink voltak. Azzal lett vége, hogy lebukott h már van egy fiatal barátnője mellettem. Azonnal szakítottam, költöztem. Rettenetesen összetörtem, dolgozni jártam és tettem a dolgom, de közbe egy járkáló élőhalott voltam. De végül akkorát csalódtam, hogy úgy fogtam fel hogy még szerencse, hogy ez a dolog most jött elő nála és nem 40évesen amikor már gyermekeink vannak. Ő úgy állt a dologhoz, hogy azt gondolta, hogy ha ő végzett ezzel a korszakával akkor újra onnét folytatjuk, ahol abbahagytuk.

Fáj, hogy ezt kell mondanom, de semmit nem érzek iránta már. Se szeretetet, se dühöt. Számomra egy semleges nulla lett ezzel a cselekedetével és nagyon szomorú, hogy 10 évem elment rá... Anno boldog volt ez a 10 év, de most már az emlékek is beszürkültek.


Azóta nem volt még párom. De én már az előzőből kigyógyultam egymagam is. Az idő segített.

2020. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Isten megoldja, tudod ember tervez Isten vegez..
2020. dec. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lezártam magamban és tovább léptem. Ennek része volt, hogy nyitottam más felé, és szerelmes is lettem. A lezárás pedig azt is jelenti, hogy nem beszéltem az elsővel. Minek? Miről? Pont azért szakítottunk, mert nem tudtunk semmit megbeszélni, nem működött a kommunikáció.
2020. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!