Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bántátok meg, hogy szakítottat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok meg, hogy szakítottatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én szakítottam a barátnőmmel mert úgy éreztem, hogy nem ő az akit keresek. Voltak is konfliktusok amit nehezen kezeltünk. Most viszont bánom, talán jobban kellett volna próbálkozzak.

Most azon gondolkozok, hogy elmondjam neki, hogy tévedtem és bánom az egészet. Ugyanakkor félek, hogy ugyanazok a problémák megint előjönnek és megint csak rosszúl érezném magam.


2021. jan. 4. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha nem bántam meg egyiket sem.
2021. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se bántam meg soha.
2021. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Talán hogy tudjátok mi miatt nem működött, jobban oda tudtok figyelni.

2021. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alapvető probléma akkor megéri.
2021. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En mar bantam meg. Addig lepj, amig a masiknak nincs senkije, mert utana nehezebb joval.
2021. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már megkurták közben akkor nehezen fogod lenyelni a békát.
2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha pár hét alatt már mással enyelegne, nem akarnám újrakezdeni.
2021. jan. 4. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te nem tudhatod. A legtöbb nő ahogy szabadul egy kapcsolatból a hétvégi buli utàn màr kurjàk.
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt valóban nem tudhatom
2021. jan. 4. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!