Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen veletek is elő fordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen veletek is elő fordult már? Nagy szemétség?

Figyelt kérdés

Le mentem a két kutyámat megsetaltatni... Haza felé meg álltunk a házunk előtt, erre jön velem szembe az exem az új barátnőjével. Nagy szemétség, hogy el kapott a nevetés nem csak magamban? A nőt nekem teljesen az ellentétem, semmilyen, de smink és ez a mostani alternatív stílus.🤭🤦‍♀️

Tudom nem vicces, de még látott az exem és eléggé látszódott b3m tudta merre forduljon, eléggé el volt vorosodve a feje. Most legalább talált egy szponzort magának, én azért dobtam,mert nem vagyok egy férfiak se a bank automataja. Most talált magának egy huly... ét akihez oda cuccolhatott és nem az apjával és az öccsével kell együtt laknia.volt már olyan meg láttátok az exetek új nője /pasiját és nevetnetek kellet? N29


2021. jan. 10. 12:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést gyorsan írtam, és nem olvastam át, hogy át írta.
2021. jan. 10. 12:44
 2/17 anonim válasza:
91%
Sose jutottam el arra a szintre egy kapcsolatban, hogy utólag ki kellett nevetnem azt akit szerettem, vagy az Ő párját.... Őszintén, sose értettem ezt a reakciót. Gáz és azt jelzi, hogy még mindig érdekel.
2021. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekelte egyáltalán, ha érdekelne semmi perc alatt vissza szerzem de mint írtam is hülye nem vagyok sem pedig egy férfi 'penztarcaja'. Csak nevetettett meg, hogy nekem teljesen a szöges ellentétem a nő :) miattuk nem fogom a kutya imát el vinni más felé sétáltatni miattuk.
2021. jan. 10. 12:51
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
A szakítás körülményeit nem ismerve nehéz megítélni egy később találkozáson törpénteket.
2021. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezzel magadat járatod le. Ennyi idősen nem tudsz viselkedni?
2021. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezzel miért jaratnam már le magam? Azért mert le vittem a kutya imát sétáltatni és ez az idióta pont előttem jött el és már ne haragudj aki azt mondja nem szólj meg a másikat legyen nő vagy férfi az hazudik!!!! Szóval először is szalj magadba és gondolkozz el mit is írtál ide :)
2021. jan. 10. 13:24
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ok. Jó sztori, na sipirc tanulni holnapra.
2021. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
29 vagyok te szerencsétlen. Ide bofogsz hulyesegeit egy szöveget sem tudsz értelmezni és húzzák tanulni? 😂😂😂😂🤦‍♀️
2021. jan. 10. 13:29
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

agyilag 12 vagy. mi volt ilyen vicces megis? a lany kinezete? ertelmes ember nem rohog ki mast, csak mert neki masmilyen a stilusa.


vagy az, hogy ugy erzed a pasid nem egy nagy szam es most talalt egy ‘balekot’ maganak? ezesetben magadon is rohogj szerintem, mert te is vele voltal x ideig, illetve hahytad, hogy kihasznaljon, lehuzzon. lehet az uj nojet szereti es jobban banik vele, mint veled;)


szerintem inkabb a pasinak egett a pofaja, hogy egy ilyen rohogcselo debillel kepes volt egyuttlenni.

2021. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

szerintem inkabb a pasinak egett a pofaja, hogy egy ilyen rohogcselo debillel kepes volt egyuttlenni.


Egyetértek.

2021. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!