Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért követ az exem a social...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követ az exem a social median?

Figyelt kérdés

Az exem elhagyott másfél év után az előttem lévő barátnője miatt, úgy tudom beszélgetnek/tek, de nem jöttek össze (még?!), igazából nem tudom milyen kapcsolatban állnak most, de az exem nem lájkolja a lánynak semmilyen képét, nem követik instán egymást. Engem azóta sem követett ki, soha nem nézett insta storykat, de ha én kiteszek valamit 10 percen belül már lesi is. 2 havonta rakott ki mellettem is és előttem is storykat, most meg napi szinten kitesz valamit (amit én nem nézek meg, az ismerőseim kéretlenül is küldik...) Nem értem mi ez a feltűnési viszketegség nála és miért csekkol engem folyamatosan, ha már lassan 2 hónapja vége és nem is beszélünk azóta sem.

Tudom, tudom, tini kategóriába való kérdés, de nem vagyok tini, csak egy szomorú szerelmes felnőtt...


2021. jan. 14. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Mármint az exed egy követ? :)
2021. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég tini kategória. túlkomplikálod. ezaz utolsó dolog amivel foglalkozunk h kikövetni, bekövetni, stb.persze többet posztol mert mutatni akarja h jól van, ennyi. hogy tényleg jólvan-e? fassetudja. ne agyalj rajta. szakítottatok, ne nézegesd és kövesd minden momentumát online.
2021. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindig minden mögött ok, de ebben az esetben - mivel az exe miatt dobott, tehát végig nem volt feléd érzelme, hanem ő érdekelte őt - benne van hogy azért, hogy majd még jó leszel valamire később. Lehet hónapok, lehet évek kérdése, attól is függ hogyan alakul az élete.


Szólj az ismerőseidnek hogy ne küldözgessék miket rak ki, neked pedig azt javasolnám, hogyha ő nem töröl, akkor tedd meg te. A te életed persze, csak kezedben a döntés mennyit akarsz szenvedni és meddig akarod húzni a továbblépést.

2021. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik, mint aki azt akarná bizonyítani, hogy jól van. Olyanokat ír ki, hogy szakembert keres alvászavar ellen, egyedül sétálgat órákig, egyedül iszik.
2021. jan. 15. 01:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt pedig nem gondolnám, hogy ne lettek volna felém érzelmei, mivel végig a tenyerén hordozott, a környezetünkben mi voltunk az álompár és az anyukája meg a barátai mondták, hogy 2 hétig sírt a szakítás után (ezt követően kezdett csak beszélgetni az exével). Valamint a családjának fél éve még az eljegyzésről beszélt velem kapcsolatban.
2021. jan. 15. 01:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj fel! Elhagyott az exéért. Nem miattad iszik, hanem mert valószínű a 2 szék közé esett. Ne álmodozz. Jobban járnál, ha tényleg tiltanád. Aki akar, az meg tud keresni neten kívül is. Engem 3 évig hülyített valaki, mert tudod, megnyomni egy like gombot, hozzád vágni fél évente egy üzenetet, aztán ghostingolni megint, felrakni egy-két kétértelmű posztot és füstjeleket eregetni nem olyan marha nagy dolog. Aki igazán akar, az veszi a fáradtságot és eléd áll. Az a fajta vallomás, ami annyi fáradtságba kerül, mint egy like, az annyit is ér. Arra felesleges várni, abból csak illúziók lesznek és csak meghosszabbítod a gyógyulásod idejét.
2021. jan. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazából azóta csinálja ezt, mióta úgy tudja nekem van valakim...

Persze nem fogadnám vissza ezek után többé, de hallottam már olyan sztorit, hogy pont ilyen esetben jött rá az ex mellett a pasi, hogy az új lány a mindene és azóta is csodás párt alkotnak.

2021. jan. 15. 01:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából a szakítást én kezdeményeztem egy adott probléma miatt, ő nem hagyott volna el és addig képben sem volt az ex. Amikor békülni akartam 1,5 héttel később, akkor derült ki, hogy még mindig vannak érzelmei az exe iránt, akivel 2,5 évig nem is beszéltek. De akkor is sírva mondott nekem nemet.
2021. jan. 15. 01:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is megtörtént kétszer is, hogy amikor új partnerem lett, az aktuális exem előadta a hősszerelmest. Az is vörös rózsacsokrokkal bombázott, aki 10 év alatt a legolcsóbb muskátlira méltatott, azt is csak szülinapkor és ezt értsd szó szerint és képletesen is. A másik illető, aki évekig csak hülyített és úgy rángatott ki-be az életében, mint valami bábot, képes volt utánam nyúlni, amikor megpróbáltam túllépni rajta és új partnerem lett. Életem legszenvedélyesebb csókját akkor kaptam. Azt hiszed, jelentett valamit? Ilyenkor kakaskodnak, felébred a férfihiúság és persze az érzelmek is tombolnak bennük, de szerinted meddig? Ez nem igazi szerelem. Addig tart, amíg meg nem kap újra vagy még addig se. Neki elég volt a tudat, hogy kiütötte a nyeregből a riválist, onnan kezdve megint nem kellettem. Aki igazán szeret, az szeret akkor ott, amikor együtt vagytok, amikor vagy neki. Annyi eszem volt, hogy 10 év után már nem vettem be a vörös rózsacsokrokat. Úgy voltam vele, hogy volt rá 10 éve, hogy így becsüljön engem. Ha csak akkor képes így becsülni, ha más férfi jön a képbe, akkor az nem rólam szól, csak rivalizálás és birtoklási mánia. Sajnos a másik esetben azt hittem, tényleg szeret. De ez a fajta szeretet, ami rivalizálásból ered, ezt nem szabad komolyan venni.
2021. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"de hallottam már olyan sztorit, hogy pont ilyen esetben jött rá az ex mellett a pasi, hogy az új lány a mindene és azóta is csodás párt alkotnak"


A mesékben biztos, csak ha 1x is megéltél egy ilyet, akkor tudod hogy belül teljesen más minden, mint ami kifelé van mutatva.

2021. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!