Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam és most teper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam és most teper utánam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt, nem sokat változott, pedig szakítottunk egy éve is. Most szakítottam és teper, sír, nem akar elengedni. Mit tegyek?
2021. jan. 22. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ignorald.
2021. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ilyen, mikor ténylegesen szembesül azzal, hogy elhagyják. Azt gondolom, hogy ne fogadd vissza, első kézből láttam már több barátomnál, hogy hiába fogadták vissza a párjukat, később ugyanúgy belekényelmesedtek a kapcsolatba, és nem változtattak. Tippelem volt esélye javítani, nem tette. Ami nem megy, ne erőltesd! A problémák úgyis előfognak jönni újra és újra. Kapcsolatban kell teperni, nem utána
2021. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá 2 éve, hogy bizonyítson. Nem tudott élni vele. Szerintem itt nincs miről beszélni.
2021. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt neki (és az ezt erősítő arckifejezéssel és hanghordozással is erősíts rá minél jobban), hogy BELEFÁRADTÁL, és NINCS RÁ (mármint az érted teperő félre) TÖBB ENERGIÁD. Azt is hozzáteheted (de kizárólag olyan leereszkedő, felnőtt tanár néni magyaráz a nehéz felfogású iskolás gyereknek), hogy sajnálod (legyen benne kimondatlanul, de a hangsúllyal egyértelműen érzékeltetve, hogy "sajnálom, kisfiam, de ezt magadnak köszönheted"). Hozzáteheted, hogy "én már nem tehetek érted semmit, saját magamat viszont nem fogom érted feláldozni". És hogy emiatt VÉGE.

Ha nem ért a szóból, akkor nyugodtan mondd neki, hogy ha nem fejezi be a nyakadra járást, és nem hajlandó tudomásul venni, hogy ő már soha többé nem lesz az életed része, azt, hogy te ezt már lezártad magadban, és már "fejben" is egyedül vagy, nélküle éled az életedet, szóval ha nem hajlandó ezt elfogadni, és békén hagyni végre, akkor mostantól kezdve szembesülhet azzal, hogy hatóság védelmét fogod kérni a nyakadra járó, kéretlen zaklatásával szemben.

Na, kb. ennyi, válogass belőle kedvedre.

2021. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

En nagyon szeretnem, ha az en exem teperne ertem 🙄

Nagyon jo erzes lehet

2021. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, max az egodnak jó érzés és csak addig, míg fel nem ismered, hogy a törekvése nem őszinte. Nem téged akar ennyi elb@szott lehetőség után már az illető, csak fél egyedül lenni + bántja az egoját, hogy te nélküle is tudsz létezni.
2021. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Határozottan utasítsd el. Sorolj föl eseteket, amik miatt a szakítás mellett döntöttél. Gondolom, már mindenhol letiltottad és most élő szóban zaklat. Ez ellen már adott tanácsot a #4-es válaszoló (ma, 8:45).
2021. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kakkancsad le ne foglalkozz vele, mond neki hogy ez a vonat elment!
2021. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2021. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom lekakkantani mert valamiert szeretem, csak jobb nelkule mert igy nem keszulok ki lelkileg.

22 evesek vagyunk.

2021. jan. 22. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!