Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire gondolhat a költő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat a költő?

Figyelt kérdés

Ha szakítás után a szakító fél azt mondja, hogy nyugodtan feküdj le mással, de engem szeress, abban mégis mi játszódhat le?

Szó nincs sem megcsalásról, sem arról, hogy akivel szakítottak, rögtön kalandozni szeretne.

Meg mi az, hogy valaki szakít, de az exe őt szeresse? Minek?

Ebben a szövegkörnyzetben meg pláne nem értem, hogy nyugodtan legyél mással, de engem szeress.


Valaki érti? Mi baja egy ilyennek? Miért szakít akkor?


2021. jan. 22. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szeress h bármikor visszajöhessek hozzád ha nem találok jobbat mint te. Maradj kiskapu. Ennyi kb
2021. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A testeddel azt csinálsz, amit akarsz, de a lelked maradjon az övé.
2021. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Csak kontrollálni akar, odaszúrni még egy utolsót, hogy biztosan nyomorultul érezze magát az, akinek mondja.

Én meg erre azt mondom, hogy aki szakít, az oldalogjon el hang nélkül a másik irányba. Ne osztogasson kéretlen "tanácsokat", kérni meg nincs joga semmit. Ez a lényege a szakításnak. Nem kell felülni a manipulációnak, mert ez a célja, hogy a másik rágja rajta magát.

2021. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Elmeroggyant! Örülj, hogy megszabadultál tőle!

Az ilyennel teljes mértékben meg kell szakítani minden kapcsolatot. Közösségi oldalakon letiltani, telefonszámot lecserélni, stb.

2021. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Ez már viszonlyag régebbi történet, csak néha fel-fel bukkannak bennem érdekesebbnél érdekesebb dolgok őt illetően..:D


Természetesen már minden kapcsolatot megszakítottam vele jó ideje, nem dőltem be a játszmázásnak. Csak érdekelt, mi lelte az ilyen embert.. :D

2021. jan. 22. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Egoizmus , mindenki fölé helyezi magát, ő az akit nem felejthetsz el csak úgy.. birtoklási vágy , tárgyiasítás,mint amikor az elhasznált dolgokat nem dobod ki mert jól esik a tudat hogy ott van. Az ilyen ember mentálisan beteg.
2021. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!