Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális 25 évesen egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális 25 évesen egy 19 éves szakítást gyászolni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel 19 évesen másfél év járás után szakított a 17 éves barátnője. Azóta nem beszéltek a srác most 25 éves és még mindig esténként miatta sír. Azóta nem jár el sehova, elköltözött otthonról de naponta több órát tölt búslakodással. Ha közeledni akar hozzá egy lány akkor elhajtja.


Valakit tényleg ennyire összetud törni egy szakítás?



2021. jan. 25. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne szakember segítségét kérni! Ez olyasmi, amit sajnos egyedül nem tudott feldolgozni. Annak meg most nincs értelme,ha mondjuk, hogy jaj ez nem normális stb. Az elmúlt időn nem szabad siránkozni, mert akkor csak fokozzuk az "idővesztettség" érzését.. Remélem, jól lesz a srác!
2021. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem ilyen. Én volt, akin 10 év után jutottam túl. Volt közben kapcsolatom, de nem tudtam szeretni.
2021. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen ismertem egy 20 éves lányt kb 2 hónapig. Ismerkedtünk, volt szex is, de sajnos elszúrtam a dolgokat ismerkedéskor, mert még nem értettem eléggé a nőkhöz és megbántottam hülye viselkedéssel, amiről akkor azt hittem nem lesz gond. A mai napig gyászolom ezt kicsit, mert a lány kívül-belül iszonyatosan az esetem volt és láttam mennyire összeillettünk volna. Ő az egyetlen lány, akiről vannak lementve képek a számítógépemre. A képeket ritkán nézem meg, de maga a lány gyakran eszembe jut, szerintem heti szinten többször és párszor van hogy kimondom hangosan a nevét ha egyedül vagyok. De közben azóta már voltam szerelmes másba (olyankor ezt nem csináltam), voltak barátnőim is, voltam lányokkal.


Szóval ja. Ez tudom a nők között sokkal gyakoribb (vagy csak ők többet beszélnek róla?), de szerintem a férfiak közt is történik, hogy egy-egy nő nagy hatással van rájuk még sokáig.

2021. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt azért más gond is van, nem csak a szakítás miatt érzett szokásos búskomorság és fájdalom.
2021. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
Osztom #1 véleményét.
2021. jan. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Kivel szakítottál te 6 évesen?
2021. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Én a másik oldalon voltam, azt leszámítva, hogy mindketten 19 évesek voltunk, és csak fél évig jártunk, a többi stimmel. 6 év után még mindig keres meg próbálkozik néha. Azt nem tudom sír-e vagy ilyenek, de ez alapján simán vannak olyanok, akik ennyire nem tudják elengedni a múltat.
2021. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már jópár éve, talán majd egyszer az idő segít rajt. Én azért nem megyek szakemberhez mert úgy érzem, ha ott elmondom az csak még jobban felidézi azokat a szép időket.
2021. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!