Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ember vagyok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, amiért nem fogadtam vissza?

Figyelt kérdés

Szeretném ha azt mondanátok, hogy nem vagyok rossz ember, de ettől függetlenül megpróbálok minél objektívebben leírni mindent.

Szóval fél éve megismerkedtem valakivel akivel casual szexnek indult a dolog. Elmondta nagyon sokszor hogy nem akar kapcsolatot meg nem is tudna szerelmes lenni, de sokszor kétértelmű jeleket adott. Egyszer találkoztam egy sráccal akivel beszélgettünk és ittunk, aztán mindkettőnk ment a dolgára és ezt nem akartam elmondani neki csak napokkal később mert féltem a reakciójától. Ami ugye féltékenység volt. Akkor elmondta, hogy neki ez a kötetlen dolog nem megy és akkor vagy járjunk vagy engedjük el egymást. Azt mondtam, legyen az előbbi.

Eltelt néhány hónap úgy, hogy kb mindenen megsértődött. Ha találkoztam az egyik legjobb barátommal, ha megittunk velük valamit, mindenen. Olyan szinten, hogy nem szólt hozzám napokig. Ezzel párhuzamosan voltak olyan dolgai, hogy kritizált mindenért, a hobbiaimból gúnyt űzött és amikor már többször elmondtam, hogy ez mostmár rosszul esik, azzal védekezett, hogy csak viccel. (Később elmondta, hogy sajnálja, és azért csinálta, mert rosszul érintette hogy jó vagyok olyan dolgokban amiket ő is szeretett volna régóta csinálni)


Szakított velem a barátaim szeme láttára egy elég érdekes módon. A barátaim eleinte kedvelték őt de az után a szakítás után nem tudták hová tenni. Az ok amiért szakított az volt, hogy az egyik legjobb barátom aki fiú és akit ő nem kedvel nálam aludt amikor egy házi buli volt több emberrel, és őt zavarta a tény, hogy oda hívtam annak ellenére hogy ő nem kedveli. Mindenki más a társaságban nagyon bírta őt, és konkrétan csak egy véletlen miatt kellett maradjon éjszakára mert nem akart ő sem problémát okozni. Ez verte ki a biztosítékot nála.


Szakítás után pedig azzal bombázott hogy nem akar elveszíteni meg hogy ha én nem leszek vele akkor az ő életének semmi értelme és akkor inkább megöli magát beszámíthatatlan időn belül.

Bűntudatom van, mert szüksége lett volna rám nagyon sok dolog miatt. De egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy közel engedjem mégegyszer. Elrontottam én is sok dolgot, nem vettem komolyan az utálatát egyes emberekkel szemben.

22/l



2021. febr. 5. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember. Örülj, hogy nem neked kellett szakítani vele és megszabadultál tőle. Vissza ne fogadd. Mond neki hogy te szeretted, de ő nyilvánosan megalázott, eldobott. Akkor most ne akarjon visszatáncolni.
2021. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ő valószínűleg egy pszichopata, ezért is érzed magad rosszul, ez is a manipulációjának része. Ahogy a többi dolog is tipikusan psycho dolog és ez csak rosszabb lett volna idővel, és a végén ő hagyott volna el téged, de még akkor sem engedne szabadon. Van rá esély, hogy nem fog békénhagyni most sem.
2021. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Labilis komplexusos barom es buta is a nőkhöz

Vele csak vergődés lenne a kapcsolat


Max addig lenne jo mig nincs más

2021. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen erzelmileg labilis, manipulativ es buntudatkeltesre apellalo embertol jobb minel elobb megszabadulni. ha fel ev alatt ilyen, kesobb ez csak rosszabb lenne. menekulj!
2021. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
22 évesek vagytok tényleg??? ez kb 14-5 éves tini szint, tehát rakasd át a tini kategóriába!!!
2021. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként 5-ös igazad van. Én is rettenetesen gyerekesnek éreztem amik történtek, nagyon sok dolgot egy sima beszélgetés megoldott volna ha hajlandó lett volna rá. Ettől függetlenül rosszul érzem magam emiatt.
2021. febr. 5. 10:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mindenkinek saját joga - és nem csak tövényi, hanem erkölcsi értelemben is joga - eldönteni, hogy akar-e valakivel járni, vagy sem. Teljesen mindegy, hogy mik a körülmények, és hogy miért döntesz így, ha te azt mondod, hogy nem akarsz valakivel járni, azt tiszteletben kell tartani. Egy önálló személy vagy, és nem a szeretetszolgálat, hogy szánalomból felkínáld magad.

2021. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

A sztorit végigolvasva azt tudom mondani, hogy akkor lettél volna bolond, ha továbbra is ezzel a gyökérrel vagy. Akkor sem lehetne téged rossznak nevezni, de az ilyen hatalommániás, komoly komplexusokkal küzdő egyéntől, aki kb. a tulajdonaként akar rád tekinteni, az a legjobb, ha mihamarabb megszabadulsz.

2021. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te egy dologban vagy rossz: abban, hogy ezek után még magadat ostorozod, meg magadban keresed a hibát, holott tök egyértelmű a sztori.
2021. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de amit ez a pasas (mert férfinek nem lehet nevezni) csinált, az több, mint gáz.

Kezdve a beteges féltékenységgel, és az ezzel kapcsolatos bizalmatlansággal. Az olyan kapcsolatot, amiben elvárás, hogy leépíts minden egyéb emberi kapcsolatodat, egyszerűen nem szabad folytatni. Ez egy toxikus ember. Mi az, hogy nem szabad barátokkal, ismerősökkel beszélni?

Mi a fészkes fene az, hogy rosszul esik neki, ha valamiben jó (jobb) vagy?? Most ez szerelem, vagy valamiféle dedós versengés? Egy normális férfi inkább büszke lenne a barátnőjére, hogy mennyire tehetséges. Egyébként ez is illeszkedik a képbe, azért fáj neki, hogyvalamiből jó vagy, mert így ezen a téren nem tud uralkodni feletted.

Ez a "csak viccelek" dolog meg annyira éretlen... Még ha igaz is, akkor is gáz. Egy dolog a vicc, meg az incselkedés, de egy teljesen más dolog a ba**tatás. Utóbbira nehéz ráfogni, hogy vicc. Ha mégis humornak szánta, akkor neki kéne csiszolnia rajta, hogy "viccből" ne sértse meg a másikat. Ugyanis az nem vicces, te pedig nem vagy köteles eltűrni, hogy bántsanak.

Az, hogy még értelmes ember módjára szakítani sem tud, az meg mindennek a legalja. Ezek után jön azzal, hogy nem akar elveszíteni? Talán akkor a kapcsolatotok alatt kellett volna férfiként viselkednie, és nem valami beteges, frusztrált kisgyerekként.

A fenyegetőzésnek meg nem szabad felülni. Velem is volt, aki eljátszotta. Menten hívtam a segélyhívót, elmondtam, hogy mi a helyzet, hogy XY ex öngyilkossággal fenyegetőzik. Ki is ment a rendőrség, és miután látták, hogy üres fenyegetőzés volt az egész, egyrészt onnantól eszébe nem jutott ilyennek játszadozni, másrészt meg nekik volt vérciki a dolog.

2021. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!