Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú évek után elhagyott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek után elhagyott, magyarázat nélkül. Várjak még?

Figyelt kérdés

6 éve éltünk együtt a vőlegényemmel, de 1 éve már kicsit viharos volt. Elérkeztünk egy utolsó esélyhez, minden rendben volt, majd telefonon egy apróságon összevesztünk. Tényleg jelentéktelen, hétköznapi kis dolog (vegyünk meg egy kis háztartási gépet vagy ne). Amin ő annyira kiakadt, hogy 1 hétre hazament az anyjáékhoz, meg már lassan cuccolgatott is haza, de nem gondoltam hogy komolyan gondolja. Kb 1 szót sem beszéltünk abban a hétben, nem éreztem hogy bocsánatot kell kérnem, úgyhogy duzzogtunk mint két gyerek.

Majd a mai napon munka után arra értem haza hogy a bútorjai, cuccai nincsenek a házban, csak egy üzenet, hogy írjam át az albi szerződést mert ő mától nincs ott, neki elég volt...

Teljesen meg vagyok döbbenve bevallom bepánikoltam, sírtam, hisztiztem, rugdostam mindent és nem hittem el hogy 6 év ennyi volt... És hiába hívom nem veszi fel, messengeren is csak néhány mondatot írt, és most nem hiszem el hogy a kis háztartási gép miatt neki vége van 6 év....


Értem én hogy sok volt neki a feszkó, nekem is sok volt, főleg hogy én tudatosan alkalmazkodtam mindig, de ő nagyon sértődékeny, de legszívesebben leüvölteném, hogy miért kellett ennyi miatt ennyire hirtelen összetörjön....


Mi az oka szerintetek annak hogy ennyire hallgat, még egy normális magyarázatot sem ad? Hát ennyire nem jelentettem neki semmit? Kérdőre vonjam kerek perec Vagy várjak néhány hetet és talán magától megszólal? Vagy magyarázat az hogy "neki elege van"?

Meg fogok bolondulni...


Én 22

Ő 25


2021. febr. 14. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
#7 re Kislány, ez nem volt egy jó kapcsolat. Hidd el, ha egy férfi szeretni fog téged, nem fog más lányokkal flörtölni, nem fog csúnyán beszélni veled, nem kell térdenállva utolsó lehetőségért könyörögni. Szedd össze az önbecsülésed morzsáit, és legyél hálás, hogy megszabadultál ettől az alaktól.
2021. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarább túl kell magad tenni a történteken. Most lesz pár szomorú hónapod, de még mindig fiatal vagy, hogy talpra állj. Sok sikert!
2021. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy férfi szakít akkor valamit nagyon elrontottál. Statisztikailag a férfiak sokkal később szakítanak mint a nők.


Egyébként megfigyelhető, hogy általában az szakít akinek többször megbocsájtanak, mert nem tud egy olyan emberrel élni akinek nincs felé elvárása.


Velem is ezért szakítottak, túlságosan szerettem és túlságosan megbocsájtó voltam :)

2021. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Ritka a hűséges férfi..Más van a képbe.
2021. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem menekült tőled.

Neki is fáj, de nagyon felszabadulhatott.

2021. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye kárörvendő írogat ide akik magukból indulnak ki. Ez is lehet meg ezer más ok is lehet, de ugye mindenki azt veszi ki belőle ami benne van.
ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!