Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem ugy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ugy hogy egy olyan emberre van szükségem akit már rég nem szeretek ? Vajon ez változhat bármikor is bennem ? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Kedves GYIK olvasok. Énis találtam az alábbi témakörben,kérdesemre választ. De igazából értelmes tanácsot egyik kérdés közt sem.

Mivel nincs kivel megbeszélnem és nehezen is nyilok más számára igy bátorkodnék megkérdezni ezen a fórumon.


Helyzetem hogy volt az életemben a mostanra ex feleségem. 4hónapja szakitott velem. Született egy kis babánk is .Maga a problémám hogy képtelen vagyok kammunikálni és találkozni vele. Ami azért van mert nagyon bejön nekem !

Viszont büntudatom van hogy nem lehet az enyém többé. Ez kimondottan baromságnak hangzik igy. De még mindig szerelmes vagyok. Még mindig érzek valamit iránta de ő elmondta nekem szakitásunk után 1héttel hogy bizony hányadán állunk. Nincs és nem is lessz többé köztünk semmi.

És nem érdeklem már őt. Nincs közös témánk hiába kezdenék bezsélgetést vele. Ha muszáj vissza ir cheten de ott is kimondottan látszik hogy csak én érdeklődöm és csak én kérdezem őt. Unalmas egyhangú senki vagyok a szemébe ahhoz képest hogy a párom volt egykor.

Nekem ez fáj még mindig (pedig én sem tudnám elképzelni magunkat egy közös életben mostmár a viselkedése után)

Szóval ez annyira durva lett hónapok alatt hogy minden reggel ő az első gondolom(mint valami szerelmes vágyakkal teli fütött tinédzser) ha le fekszem szintén ő az utolsó gondolatom. Nem tudom igazán elterelni sem napközben a gondolataim rólla.

Ha látnom kell a gyerek véget a szivem percenként ver 100at is akkár. És ebből nem látok kiutat. Nem akkarom hogy ez menjen tovább napról napra!!!


Kérlek irjatok hogyan mondjak le az adott személyről végleg ? Hogy távolitsam ell az életemből őt hogy ne a gyerek bánja és tapasztalja rajtam a szenvedést ? Persze ez az egész nem mehet a gyerek róvására sem! És ezért is bátorkodnék tanácsot kérni. Esetleg akivel már megtörtént ugyan ez. Köszönöm a fválaszokat/tanácsokat előre is !


2021. febr. 24. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudományos tény, hogy az ember agya ugyanazt éli át szakítás után, mint amikor a kapcsolat elején szerelmes, csak sokkal intenzívebben. Jelenleg, Te ezt éled meg. Ha visszakapnád a feleségedet, valószínűleg, ugyanabban a helyzetben lennétek, mint a válás előtt.
2021. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen így van ahogy az első írja. Tul kell lenned rajta.

Én nem éreztem magam jol egy kapcsolatban. Szakítottam. Pár napig teljesen kivoltam sokkal jobban hiányzott és erősebbek voltak az érzelmek mint bármikor. Kibékültünk. Most ugyan az van mint előtte. Nem érzem azt hogy vele szeretnék lenni.

2021. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen pontosan igy van !!! Teljes mérték igazat adok számodra !!

Csak ezzel az a gond hogy rendesen függö lettem az adott fél iránt !(máshogy nem tudom megfogalmazni) és nem vagyok tisztában azzal mi hozhatna ki ebből az adott állapotból jelenleg.

2021. febr. 24. 09:14
 4/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan minden nap az eszembe jár ő maga. Nem telik ell nap hogy ne gondolnék rá. És rettentően gyötör a tudat hogy ö elfogadta boldog és hamarosan lessz is kapcsolata. Én pedig ezzel épp ellenkezőleg volnék.

De ez 4hónapja akkár hová megyek akkárkivel és téllegesen akkármit is teszek csak intenzivebb az érzés a gondolatok és a tudat. És mivel igen rendszeresen látnom kell őt még időm sincs elfogadni normálisan vagy nem is tudom....

2021. febr. 24. 09:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.kommentelő.


Mivel ott van egy kis gyermek igy megpróbáltuk újra. Viszont 2.alkalommal sem ment. Ebből azt is le vontam hogy ha én kellenék számára és vonzodna hozzám akkor bizony énis máshogy álnék hozzá.

Akkor valószinű nem elnnék ennyire oda vissza érte. Szóval nincs esély hogy újra próbáljuk! De valahogy mégis ell kellene őt engednem és n3m ugy nézni sem pedig érezni iránta!

2021. febr. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!