Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keres havonta az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres havonta az exem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk és elég csúnyán váltunk el, mert egy harmadik került képbe, akivel azóta együtt is van.

Részemről tiltottam mindenhol.

Ennek ellenére kb egy hónapja megkeresett sms-ben, akkor is elég csúnyán elhajtottam.

Azt mondta, hogy oké, soha többet nem keres, csak bocsánatot akart kérni.

Ismét eltelt egy hónap és "véletlenül" új számról üzent nekem,majd érdeklődni kezdett, hogy vagyok.

Elég nevetségesnek tartom, mert én érdekes módon nem írok senkinek véletlenül. Sőt, ha új számom lenne, el sem menteném az övét. :D

Szerintetek szenilis, vagy mi baja van? Kulturált kereteken belül, de mégis elég csúnyán már a tudtára adtam néhányszor, hogy nem tartok igényt a társaságára.

Hónapok óta mással van, miért nem vele foglalkozik?


2021. márc. 1. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mert rájött, hogy egy barom volt és próbál közeledni feléd.
2021. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanos.
2021. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, akiknek egy soha nem elég. Ez is ilyen. Szard le.
2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kanos lenne, hiszen nincs egyedül.

Nem igazán válaszoltam neki, ahogy eddig sem, így nem értem, mire jó ez.

2021. márc. 1. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Bántja az egóját, hogy neki van más és te ezt elfogadtad és lesz@rod. Annak örülne ha körülötte forogna az új is meg te is.
2021. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te lennél számára a könnyebb préda.


Nem akar új emberekkel megismerkedni mert az hosszadalmas és ki tudja összejön e bármi is.


téged ismer és ha visszafogadod akkor ismét meglesz a fix pina odahaza .

2021. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tiltsd le telon keresztül is,manapság ez se lehetettlen. amugy meg ha mást keresett melletted akkor nem tisztelt ergo bámit tesz akkor is lúzer .
2021. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!