Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Téged felkavart, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged felkavart, amikor szakítás után felkeresett az exed?

Figyelt kérdés
Ekkor már mennyi ideje voltatok külön? Miután felkeresett, utána te is elkezdtél rá gondolni?
2021. márc. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel erre nincs lehetőségük.
2021. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer fordult elő, hogy ex keresett. Én hiszek az ujrakezdesben és általában a szakítás utáni időszakot amúgyis egyedül gondolkodással töltöm. Mindig átgondoltam a kapcsolatot és hogy min ment félre. Ezért mindkét ilyen megkeresesnel belementem személyes találkozóba, hogy megbeszeljuk a dolgokat és tényként közöltem miben kell változnia, miben kell közösen valtoznunk és miben érzem, hogy nekem valtoztatnom kell. Ezután persze meghallgattam őket is, egyik alkalommalnem éreztem hogy komolyan változtatni szeretne ezért az hogy megkeresett még segített is a tovabblepesben. Onnantól nem gondoltam rá, én megtettem amit lehetett, tudtam, hogy nem lesz soha kapcsolat. A másik alkalommal újra osszejottunk, elmentunk parterapiara és ennek már öt éve, azóta a gyűrűt is felhuztam az ujjára, és két kis lurkó is zajong a házban. Szóval én mindkét alkalommal örültem, hogy megkerestek, egyszer segített a tovabblepesben, másik esetben pedig így nem hagytuk veszni a közös boldogságunkat.
2021. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert fokozatosan vezettük le és váltunk el.

Nem volt olyan exem még szerencsére, hogy egyik naptól hirtelen se kép se hang, akivel évekig volam együtt.

Mindketten szakitás után is kapcaolatban maradtunk, lassan kopott el mindkettőnkben a teljes elhidegülésig.

És van hogy nèvnapra még irnak vagy akármi.

Nincs olyan, mintha meghalt volna vki hirtelen.


Igy ha barmelyik is megjelenne nem sokkolna le egyik sem.

2021. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ex soha, de platoi szerelem tiz ev utan is felkavar.
2021. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Havonta felkavar. És hiába a tiltás, ha új számokról keres meg....
2021. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem miért kell az exeket keresni, felkavarni egymás jelenét. Megtanulhatnák az emberek a múltat lezárni és a jövőre koncentrálni.
2021. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,mert bantalmazo kapcsolat volt, es orultem hogy megszabadultam tole.
2021. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálná meg, nem tenné zsebre, amit kapna tőlem.


De hálisten nem fenyeget a veszély, 5 éve külföldön élek a párommal.

2021. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!