Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után külföldre költözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dedi00 kérdése:

Szakítás után külföldre költözni?

Figyelt kérdés

Most szakítottam egy év után, menyasszony voltam.. De kiderült, hogy a volt párom hazudott - az, akit mutatott, hogy milyen nem létezik. Nagyon szerelmes voltam, nem akartam látni az erre utaló jeleket. Most pofont kaptam, amitől fájdalmakkal telve szállt fel a rózsaszín köd, és nem tudtam bízni többé.


Ezzel egy időben jött lehetőség külföldre költözni. Vajon jó ötlet lenne ilyen gyorsan? Személyesen senkit sem ismerek ott, csak egy barátnőmön keresztül intéződnek a dolgok egy olyan közösségen belül, amibe itt is járok, ebből a szempontból ismerősök is vannak, lesznek..


Nem tudom mit tegyek. Vonz, és félek egyszerre az ismeretlentől, egy sebbel a lelkemen. Ésszel már elfogadtam a szakítást, elengedtem, mert bizalom nélkül nem működik egy igazi kapcsolat. De fáj! Érzelmileg még mindig remélném a lehetetlent.


Azt is tudom, hogy bárhol is vagyok, a fájdalom velem marad. És a költözés valahogy jobban tudatosítja bennem a szakítás tényét, a remény elveszettségét, amitől még jobban szenvedek és bizonytalanná válok... Tehát az érzéseim még itt tartanának, ahol vagyok. Mit tegyek?


2021. márc. 22. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így voltam én is.

Októberben szakítottunk, júliusban jött egy lehetőség ismerős által. 8 éves kapcsolat volt. Megcsalt.

Kijöttem. Ennek 5 éve. Nem bántam meg.

2021. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szakítás előtt vagy után július?
2021. márc. 22. 23:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem szinte ugyanazon a napon lett meg a szakítás és a lehetőség külföldre menni...
2021. márc. 22. 23:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakítás után. Júniusban jött a lehetőség, júliusban költöztem. 3 hét alatt. Eldöntöttem és nem is volt időm gondolkodni. Elintéztem mindent és jöttem is. A gépen ülve azért elgondolkoztam hogy most oszt' mit is csinàlok... de így visszagondolva nem bántam meg.

Még a nyelvet sem beszéltem, egy kávét nem tudtam venni a reptéren. Ráadásul akkor repültem először életemben és londondan át is kellett szállnom, ahol 5 órát várakoztam.


Ne félj az ismeretlentől. Ezeket a dolgokat meg kell élni, tapasztalni. Akkor voltam 24 éves.

2021. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, éppen elég rossz, hogy szakítanod kellett, mert a barátod hazudott. Ne tetted azzal, hogy elhalasztását egy jó lehetőséget egy ilyen ex miatt.
2021. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márciusban szakított velem, áprilisban új országba költöztem tök egyedül. :D

Ma is így tennék.

2021. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennék, sokkal jobb lesz minden szempontból.
2021. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!