Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfi társaim,ti is szenvedtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim,ti is szenvedtetek már szakítás után?Vagy csak én vagyok egy nyamvadt p@cs?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok,volt egy csodás nőm,aki elhagyott.Részleteket nem írom,mindegy ki hibája,visszafordíthatatlan.Tudom és olvasom,hogy a nőket hogy megviseli a szakítás és eddig én minden kapcsolotomon ,ha vége lett könnyen túljutottam.Most szinte fizikai fájdalmat,depressziót,szorongást érzek,teljesen értelmetlen lett minden nélküle..próbálommagam lefoglalni,dolgozok,sétálok,olvasok,filmezek,de a nap 24 órájában a gondolataimban van.Történt mással is ilyen? Meddig fog ez tartani?
2021. márc. 30. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy szenvednek a férfiak is. Sőt, meglepő módon azt láttam, hogy a férfiak sokkal jobban szenvedtek. Nem mind, de átlagban igen. A nők általában pár nap/hét után már vigasztalódtak valaki karjában, a férfiak meg nem.
2021. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
90%

Ja, úgy két éve ugyanezt szoptam be.

Közös életünk volt, aminek kb egyik pillanatról a másikra vége lett.


Ahogy Tapsi-Hapsi mondta:


"Ez van, Srácok"


Én megnéztem pár üveget, főleg a feneke felől, elővettem az összes hobbimat, ami valaha létezett, de több, mint egy év volt, hogy egyáltalán újra nőkhöz szóljak, és ne csak annyit, hogy "20deka párizsit kérek".

2021. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 év után mentünk szét és fél évig voltam padlón.
2021. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Van. Én qtam el, most teperek.

Úgy lett vége, hogy el sem kezdődött. Fél évet beszélgettünk, én hlye meg visszaléptem azt hittem hülyít. Megmondtam neki, mikor búcsúztunk esett le, hogy nem vagyok neki közömbös, tényleg csak idő kellett volna.

Padlót fogtam, megpróbálom a bizalmát újraépíteni.

2021. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2/4 uhhh..sajnálom..szóval akkor ez normális és túl fogom élni?
2021. márc. 30. 15:54
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
84%

Megesik, igen. Amire jobb, ha odafigyelsz: kerüld ez az önsorsrontó viselkedésmintàkat: alkohol,drog, vallàs, stb...


Inkàbb foglalkozz magaddal,mint egy arra méltatlannal.

2021. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6/6 eszem ágában sincs alkoholhoz vagy bármi máshoz nyúlni,egyszerűen nem értem,hogy mi van velem..szenvedek,mint a kutya.Nem a barátnőm volt a hibás,én szúrtam el az egészet az örökös féltékenységemmel.Máskor egy szakításon 1-2 hét után simán túlléptem,most meg egy hónap után rosszabb mint az első napokban.Úgy érzem másik nőre rá sem tudok nézni..
2021. márc. 30. 16:04
 8/17 anonim ***** válasza:
máskor nem volt annyira fiatal a nő? Nem lehet a hiúságodat bántja?
2021. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8/8 5 évvel volt idősebb tőlem..de mindenki 38 nak hitte,gyönyörű olyan kisugárzással amitől az acél is megolvadt.Nem tudtunk ugy végigmenni az utcán,hogy ne őt bámulják..humoros,izgalmas.Igazi Nő! Talán ezért is folytottam meg a féltékenységemmel.
2021. márc. 30. 16:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez után csak akkor vonj felelősségre féltékenységből egy nőt, ha meggyőződtél, hogy van rá okod!
2021. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!