Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Letiltott, nagyon hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, nagyon hiányzik. Majd jobb lesz?

Figyelt kérdés
Így a könnyebb neki? Vajon jelentkezik még? Vagy már soha többet nem tudok meg róla/tőle semmit? Esetleg pár nap után jelentkezik? Jó volna tudni, benne mi játszódik le, ő is szenved? én nagyon.

2021. márc. 30. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha letiltott, annak (részéről) komoly oka van. Nem azért tiltott le, hogy pár nap (hét) után jelentkezzen. Minél előbb tedd magad túl rajta.

Elemezd, hogy mik voltak a letiltás előzményei. Bizonyára voltak és tudod is.

2021. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Én is letiltottam az exem. Nekem sokkal könnyebb úgy, ha nem látom és nem tudom mit csinál. Normális, hogy még érdeklődnél iránta, de pár hónap múlva szerintem el fog múlni..türelem. Ne pazarold erre az időd. Nem tudom mondjuk a körülményeket de az én esetemben jobb hogy nem pazaroltam rá többet a drága időm.
2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyok. Pont azt akartam még hozzá tenni amit az 1-es. Okkal tiltott le. Tehát nem érdemes reménykedni tovább..sajnálom.
2021. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok nagyon gyakorlott a szakításban, meg abban, hogy hogy tegyem túl magam rajta. rossz nagyon.
2021. márc. 30. 16:45
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Így a könnyebb neki? --> igen

Vajon jelentkezik még? --> ha puncihiánya lesz akkor biztos

Vagy már soha többet nem tudok meg róla/tőle semmit? --> kétségbeesett vagy mintha 60 éves lennél és nem élne más pasi a földön, persze tudom életed szerelme soha senkit nem fogsz ennyire szeretni....

Esetleg pár nap után jelentkezik? ---> jól elvan mi a carnak jelentkezne?

Jó volna tudni, benne mi játszódik le, ő is szenved? --> nem

én nagyon.--> szerintem ez sem őt sem mást nem érdekel, valószínűleg mindenki marhára lecarja, hogy kínlódsz az exed miatt...úgyhogy felesleges keseregned .

Amelyik barátod pedig sajnál vagy vigasztal hidd el azt sem érdekli-

2021. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sok-sok olyan kérdésre, hogy hogyan tedd magad túl a szakítás fájdalmán, találsz nagyon is használható válaszokat a GyK-en. Fölöslegesnek találom ismételni őket, mert naponta 1-2 ilyen kérdés megjelenik.
2021. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Talan azért írtam ki hátha olvassa és ramismer... hülyeség
2021. márc. 30. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért, ő jelen van az oldalon? Férfi vagy, vagy nő?
2021. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát ha ezt kérdezed akkor te biztos nem ő vagy... 😔
2021. márc. 30. 17:25
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy én lennék az, az mivel lenne jobb neked?
2021. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!