Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért pont most hagyott el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont most hagyott el?

Figyelt kérdés

9 évig voltunk együtt a párommal, többször is hűtlenkedtem, mindig akkor szeretett a legjobban, amikor megcsaltam. Mondani mindig azt mondta, változzak meg stb. De amikor már jó ideje nem léptem félre, már nem érdekeltem annyira, elhidegült tőlem, majd amikor újra megcsaltam, nagyon szerelmes volt.

Nos az utóbbi 1 évben nem csaltam meg, beleuntam már, nem vágytam már senki másra csak a páromra. Ezzel egyhuzamban elkezdett egyre jobban elhidegülni tőlem a párom, majd a múlt héten közölte, hogy már nem érzi ugyanazt, amit ezelőtt, és szakított velem.



2021. ápr. 24. 02:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Írtam privit.
2021. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Az konkrét! Mondjam azt, hogy karma?
2021. ápr. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát, buktad, meg kellett volna csalnod
2021. ápr. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hogy sikerült egy ekkora szerencsétlen idiótát kifognod?
2021. ápr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Úristen.. sajnálom, hogy egy ilyen embert fogtál ki (nem tudom nő vagy férfi). 7gy tűnik őt ez éltette, hogy csalod. Beteg lehet agyilag.
2021. ápr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most a pasi vagy, vagy a csaj?
2021. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy rendkívül egészséges és kiegyensúlyozott párkapcsolat volt, sok őszinteséggel, önbecsüléssel a felek részéről és kellő mennyiségű kommunikációval. Kár, hogy vége lett...
2021. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, én is sajnálom, pedig úgy összeillettek
2021. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már régóta nem volt szerelmes beléd. Nem is a szerelem tartotta melletted, hanem a kihívás - igen, én megváltoztatom a megcsalót, visszanyerem a szerelmét, stb.


Amikor már nem volt kihívás a kapcsolatban, ráébredt, hogy nem is téged szeret, hanem a kontrollt, hogy mindig vissza tud édesgetni.


Mit mondjak, megérdemeltétek egymást.

2021. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Most lett elege belőled! Legalább eltitkoltad volna ha csalod!!


Most dolgozta fel, hogy egy ilyen megbízhatatlan emberre nincs szüksége!

2021. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!