Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írt rám az exem,ha mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám az exem,ha mind a kettőnknek van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mind a ketten biszex lányok vagyunk,évekig voltunk együtt,aztán szakítottunk,és ő szinte azonnal összejött egy pasival.Szakítás után (ami facebookon történt) szerettem volna vele utoljára találkozni,elvégre évekig voltunk egy pár,de ő ezt elutasította az új barátja miatt,viszont utána még interneten barátkozni akart velem,gyakran írogatott,míg le nem állítottam.Ennek már egy éve,én azóta egy boldog párkapcsolatban vagyok,és ő is együtt van még ugyanazzal a fiúval.Ma viszont írt nekem egy hosszú üzenetet,hogy sokat gondolt rám mostanság,és érdekli,mi van velem.Nem akartam bunkó lenni,kedvesen válaszoltam,de ő mindezt mintha bátorításnak vette volna,tovább kérdezgetett,meg magáról is mesélni kezdett.Megkérdeztem tőle,hogy a barátját nem zavarja-e amúgy,hogy az exével levelezik? Kiderült,hogy a barátja erről mit sem tud,és majd "talán" megemlíti neki,hogy beszéltünk.Erre megmondtam,hogy ez nem korrekt egyikünk partnerével szemben sem,az exem pedig jól megsértődött és azonnal elköszönt:D A barátomnak azonnal elmondtam,mi történt,ő is furcsállja a dolgot.Mi üthetett az exembe?Csak szerintem gáz,hogy a barátja háta mögött írogatott nekem?

2021. máj. 16. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nosztalgia szexelni akart veled. Amint szembesítetted vele elszégyellte magát, előfordul. Nyilván nem csak szerinted gáz.
2021. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Furcsa,mert nagyon messze élünk egymástól,szóval nem tudna átugrani egy "nosztalgia szexre":'D
2021. máj. 16. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
#1 Ha annyira jó lett volna a kérdezővel a szex, akkor el se hagyták volna, így a szexelni akart vele opciót én kizárnám.
2021. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Itt inkább az a kérdés, hogy téged ez miért foglalkoztat?

Én ha szeretek valakit, akkor nem érdekel az exem és nem írok neki vissza sem, de ha mégis utána biztos nem pörgök ezen, hogy jajj ugyan miért is írhatott stb....

2021. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Szerinted az emberek csak a szex miatt szakítanak?:) És honnan veszed,hogy ő hagyott el engem?
2021. máj. 16. 15:18
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Mert meghökkent,hogy egy év után felbukkan,és hirtelen hevesen érdeklődni kezd.
2021. máj. 16. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Gáz, de ne törődj vele, te nem mentél bele az ő játékába, így részedről nincs probléma. Ő meg számoljon el a saját lelkiismeretével.
2021. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az az érdekes hogy te szereted a párod és nem érdekel az exed de egy kérdést azért megér itt 😉
2021. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Nekem semmibe nem kerül egy kérdést kiírni itt:) Számomra ez egy pletyka oldal.Igen,érdekel,hogy mi lehet a motivációja annak,aki hirtelen a semmiből megkeres.Ha imponált volna a dolog,nem rázom le.De neked nyilván jó érzés azt képzelni,hogy nem szeretem a párom,szóval hajrá,nekem nem oszt,nem szoroz:D
2021. máj. 16. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!