Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a szituáció szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilla kérdése:

Ez a szituáció szakítás?

Figyelt kérdés

A pasi szerint kizárólag a lány az oka minden veszekedésnek, feszkónak. Egyik nap veszekednek, majd ezt a srác ismételten közli a lánnyal: "a veszekedés is csak miattad van"

A lány akkor otthagyja a fickót, este ír egy smst, hogy sajnálja, hogy így ment el, de ha tényleg minden miatta van, akkor feleslegesek a szavak.

Szerintetek ezzel a lány szakított? Vagy kellene még egy "lezárás"? Jelentkezzen-e egyáltalán, ha a fiú nem teszi? Vélemény?



2021. máj. 25. 11:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ez így nagyon gyenge lezárás, én mindenképp megbeszélném még. Úgy talán könnyebb is elengedni egymást.
2021. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem lezárása egy kapcsolatnak. Viszont ahol ilyen gyerekes hozzáállása van valakinek, hogy minden vita egy irányból fakad, ott kevés az esély a normális lezárásra/megbeszélésre.
2021. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a lány jobban teszi ha soha többet nem keresi ezt a címeres tahót. Nincs rajta mit megbeszélni, nincs rajta mit lezárni, egy rakás szar volt az egész és a srác csak rákeni a lányra a teljes felelősséget.. Tök felesleges.
2021. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó a megfogalmazás a "lezárás" hiányzik.

A lány nem akart szakítani, csak elmenekülni a szituból...Csak lehet, hülye volt, hogy ezt az sms-t írta.

2021. máj. 25. 11:08
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyet, ami ennyire szar, elég így lezárni. Ha normális kapcsolat lett volna, akkor megérdemelne egy normális lezárást. Engedd el.
2021. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
ebben is van nem kevés igazság, 5-ös...
2021. máj. 25. 11:11
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
A férfi valóban lehet, hogy nem érdemel komolyabb lezárást, viszont én magam miatt tenném meg. Voltam hasonló szituációban, sajnos voltak azért érzéseim, hiába nem érdemelte meg. Hogy könnyebb legyen nekem, én kiadtam magamból a gondolataimat, mielőtt végleg lezártam. Valószínűleg nem hatotta meg, vagy fel sem fogta teljesen, de nekem jól esett kiadni magamból. Így könnyen el tudtam engedni a srácot.
2021. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha te magad nem tudod eldönteni, hogy szakítottál -e, mi hogy tudnánk, nem beszélve a srácról? Hívd fel, mondd el, hogy elég volt, és gondolkozz el azon is, hogy miért veszekedtetek állandóan, érdemes levonni mindig a tanulságokat.
2021. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8-as: a lány nem akart szakítani.

Tehát tudja.


Az adott pillanatban, az adott szituból akart kiszállni.

2021. máj. 25. 11:18
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha a lány még ezek után se akart szakítani akkor sürgősen nézzen magába. Ne ragaszkodjon a szarhoz, mert csak tönkreteszi magát.. Ha engedi, akkor el fognak múlni az érzelmei és megadhatja magának az esélyt a boldogságra, de amíg ezzel a hulladékkal marad addig erre semmi esélye.
2021. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!